SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trudne początki nie równa klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Witam was kochani pakerzy sprawa wygląda tak że od nowego roku schudłem sobie jakieś 30 kilo i teraz zaczołem robić troche pompek i biegać co mnie niesamowicie wkur$%@ że lewa strona klatki jest dobze w miare zbudowana a prawa sucha do tego w lewej czuje jakieś zakwasy a w prawej prawie nic wina techniki? moja ? a może genetycznie i samow sie wyrówna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pokaż fotkę .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
bardzo prosze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
bardzo prosze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie widzę zadnej dysproporcji, mięśnie nie muszą być symetryczne, tak np jak kostki na brzuchu, jeden ma równiutkie a inny poprzesuwane, każdy mięsień ma przyczepy i tego nie zmienisz jak on się przyczepia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie jak wyżej.

Zacznij dokładać, budować masę mięśniową, wtedy Twoja klatka zacznie wyglądać imponująco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Jek chcesz ocenę postawy to zrób normalne zdjęcie z odległości jak stoisz a nie selfie klaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
a co ztym że mam zakwasy tylko z jednej strony a lewy cycek jest bardziej umiesniony myslicie ze to wina techniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nieprawidłowa technika, wada postawy lub przykurcze.Przyczyn moze być multum.Nie jesteśmy w stanie doradzić przez internet.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Myślę, że nie patrz tyle na te cycki tylko ostro trenuj.

Daj jakieś filmy z treningu klatki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu FBW

Następny temat

Plan do Oceny - reaktywacja

WHEY premium