SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

troszke z przepisów

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Witam użytkowników, jeżeli to nie ten dział to przepraszam, nigdzie indziej mi to nie pasowało. Mam dwa pytania:
1. Czy żeby móc wystartować w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski, trzeba być członkiem klubu? Mi wiadomo,że nie trzeba, można jako osoba niezrzeszona, tylko samemu trzeba pilnować spraw organizacyjnych - rejestracja, rezerwacje itp. Czy faktycznie tak
jest?
2. Czy na takiej klasy zawodach - wspomniane wyżej LMP -można uzyskując odpowiednią normę, zakwalifikować się na Igrzyska Olimpijskie?
Proszę o odpowiedzi zorientowanych, dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Siemka co do pytania 1 to ja zawsze myślałem że trzeba być zrzeszonym,może temu kto Tobie o tym mówił coś się pomyliło,trzeba też wyrobić chyba minimum na MP żeby móc w nich wystartować.Na drugie pytanie chyba już nie muszę odpowiadać.:)

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
zasadniczo mozna, ale troche trudno zrobic minimum na MP nie trenujac w klubie...

ciekawe pytanie... ktos cos wie na ten temat ;> ?

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2008-03-24 11:54:11

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Ale ręki nie dasz sobie uciąć za to że w tym klubie trzeba być? Kurcze wiesz nie lubię niejasnych sytuacji, a to dosyć istotne, bo trzeba by się za jakimś rozglądać...
Owszem samemu jest trudno, nawet bardzo, bez trenera, współzawodników. Ale myślę, że jak samemu uda się zajść tak wysoko, to przy wejściu do np kadry i rywalizacji z innymi łatwiej zrobić potem kolejny krok do przodu.
Proszę piszcie jak ktoś wie na pewno, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOSZYKÓWKA- jak być szybkim i robić efektowne zwody jak ci z AND 1

Następny temat

Ivanovic żądzi.

WHEY premium