SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

triatlon przygotowanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Witam wszystkich forumowiczów, jest to mój pierwszy wątek na sfd i zwracam się do was z prośbą o pomoc... ale zacznijmy od początku...

Mam 20 lat i jestem życiowym nieudacznikiem... Chciał bym swoje życie diametralnie zmienić i wpadłem na pomysł aby zacząć przygotowywać się do Triatlonu ! Jest to moje marzenie które od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie lecz kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać... Jeżeli jest tu ktoś kto wie jak zacząć trenować i jak się odżywiać to bardzo proszę o pomoc !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2544
Cześć
Na początku przyjmij moje wyrazu szacunku za to ze postanowiłeś podjąć najtrudniejszą walkę ze wszystkich czy z samym sobą.
Ja trenuje bieg średniodystansowe więć raczej zbyt duzo ci nie pomoge ale szukając infiormacji o swojej dziedzinie natknołem sie na ciekawa blog im226(wygugluj sobie) gość ma pojęcie o sprawie naprawde zawodowiec prowadzi zakładke trening jest tego dużo jak wszystko przeczytasz to na pewno będziesz więcej wiedział,mozesz też nawiązać z nim kontakt.Ja nie czytałem o treningu bo mnie to nie interesuje tylko o diecie ale napewnoi warto.

Zmieniony przez - funyruner w dniu 2012-08-01 20:30:00

Zmieniony przez - funyruner w dniu 2012-08-01 20:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25995
Elo

over20 ,jak byś był zainteresowany to mam trening dla ciebie a konkretnie "12 TYGODNIOWY TRENING PRZYGOTOWANIA OGÓLNEGO DO TRIATHLONU DYSTANS IRONMAN"

Ironman nie jest jeszcze przeznaczony dla ciebie ,bo puki co zaczynasz ale może dać ci pewien pogląd jak powinie wyglądać trening triatlonisty.
Podaj adres mejla to ci go podeśle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie kiksy

Następny temat

Zawody 1500m jak się przygotować?

Wiecej