SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenng bcaa i bialko

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
ja stosuje tak
przed treningiem 10g eaa, w trakcie treningu 20g bcaa xtra z woda, po treningu 30g izolatu
obecnie tak to u mnie wyglada

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
a izolat w jakim celu ? skoro przyjmujesz aminokwasy bcaa + bialko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
izolat to białko a bcaa przyjmuje w trakcie treningu , ja robie podobnie tylko szamie wpc po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
tak tak wiem ze izolat to bialko ale skoro bierzesz bialko to po co jeszcze izolat ktory jest bialkiem ? w jakim to bardzo mnie ciekawi co to Ci daje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamil301
tak tak wiem ze izolat to bialko ale skoro bierzesz bialko to po co jeszcze izolat ktory jest bialkiem ? w jakim to bardzo mnie ciekawi co to Ci daje ?
czego nie rozumiesz?
Po prostu tak robi. każdy ma jakieś swoje metody.
Ja robie inaczej: bcaa lub w ogole sama woda na tren a po tren eaa + carbo.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
nie rozumiem bo nic nie wiem o suplementach. pytam sie uprzejmie czy wlasnie jest w tym jakis cel po co przyjmowac bialko i izolat. mam jeszcze 1 pytanie przyjmowanie carbo po treningu bedzie budowac mase czy tylko uzupelniac glikogen w miesniach i watrobie? przpraszam jesli to glupie :)
Zmieniony przez - kamil301 w dniu 2013-05-25 00:39:30

i jeszcze jedno pytanie ktore bcaa jest lepsze jesli chodzi o cele ktore opisalem zwykle czy to xplode? a moze jeszcze ine UNS ?

Zmieniony przez - kamil301 w dniu 2013-05-25 01:30:19

szukam w sieci odpowiedzi patrzcie ktora godzina :) bo to mi spac nie daje i nie rozumiem jednej rzeczy. wychodzi na to ze bcaa xplode to marketingowy shit patrzac na sklad to nie rozumiem w czym jes lepszy od bcaa tego nazwijmy zwyklego natomiast zainteresowalo mnie UNS podobno rewelacja proporcje az 8-1-1 a nie tak jak przy tamtym 2-1-1 (w obecnej chwili akurat by mi pasowala przewaga leucyny wyczytalem ze leucyna jest korzystna przy budowaniu sily natomias izo przy wytrzymalosci) ale jak patrze na sklad: SKŁADNIKI AKTYWNE: BCAA 8-1-1 Porcja: 10g Ilość porcji w opakowaniu:
50 Opakowanie: 500g Zawartość:
w porcji(10g) zaw: % DZ Wartość energetyczna 36,6kcal Białko 9,13g Węglowodany 0,01g
L-leucyna 7,3g
L-walina 0,91g
L-Izoleucyna 0,91g

-------------
bcaa olimp w100g *
L-leucyna 42,24 g *
L-walina 21,12g *
L-izoleucyna 21,12 g

widac tutaj przewage leucyny w UNS no i to chyba bedzie na ale pozostale aminy sa zdecydowanie nizsze z tad taka proporcja 8-1-1 no i mam dylemat co o tym sadzicie ? jak wy to odbieracie ? czy wieksza dawka leucyny koszte pozostalych jest dobrym pomyslem ? jakie to moze miec roznice w treningu ? albo jakies odczuwalne roznice ?

Zmieniony przez - kamil301 w dniu 2013-05-25 03:18:53

Zmieniony przez - kamil301 w dniu 2013-05-25 11:51:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z suplami.

Następny temat

Kiedy brać białko,carbo przed czy po treningu brzucha

WHEY premium