SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening z uwzgeldniem włokien mieśniowych

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
co do nóg Ci trudno doradzić dopóki nie powiesz jak z nimi faktycznie jest i co możesz a co nie, ew. te ćwiczenia które wkleiłeś bo rozumiem żebyś nie wklejał gdybyś nie mógł ich wykonywać... mało jest na dwugłowe ud i tutaj nie wiem czy nie napisąłeś bo nic już na nie więcej nie robisz dlatego, ze nie możesz czy nie chcesz, nie wiesz, ze trzeba...
resztę też dopiero pewnie po usystematyzowaniu tych powt. bo albo w tym rozkładzie są błędy, które nieświadomie się wkradły albo nie wiem...
daj sobie raczej stałą liczbę powt., albo na rampie przynajmniej niektóre, a jeśli regresja to tak jak ma być, wedle doobrych prawideł...
popraw to i wklej jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 914
Co do nóg mogę wykonywać wszystkie ćwiczenia , nie odczuwam juz bólu także trzeba solidnie się za nie zabrać . Objętość poszczególnych partii jest dobra ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale ten plan się nie nadaje, objętość nie jest dobra, za dużo w niektórych miejscach niepotrzebnych ćwiczeń izolowanych- szczegolnie źle jest przy plecach, a o nogach chyba wspominałem, też jie do końca dobrze, właściwie powinieneś dawać 3-4 ćwiczenia na grupę, trzy serie jednak dopiero w ostatnim dopełniającym ćwiczeniu, podstawowych dużo więcej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 914
Mógłbyś zmodyfikować wklejony plan i go tu wkleić ? Wiem że to zajmie Ci trochę czasu ale bardzo mi na tym zależy ;) z góry dziękuję !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Gotowiec to sobie możesz kupić na potreningu.pl. Tam są fachowcy, którzy za odpowiednią opłatą zindywidualizują Ci program treningowy, dietę, suplementację. Tu trzeba się wykazać odrobiną własnej inwencji oraz zmusić do poczytania o zasadach treningowych, żeby wiedzieć jak taki program ułożyć. Masz tematy podwieszone - zachęcam do ich lektury i spróbowania własnych sił przy układaniu planu treningowego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 914
Wkleilem w pierwszym poście plan treningowy , został skrytykowany wiec potrzebował bym wskazowek gdzie jest błąd i jak go zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a czy barkło Ci wskazówek -do tej pory- z naszej strony, więc jeszcze jedna, chyba ostatnia do czasu przedstawienia nowego planu;
https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 914
po przeczytaniu wielu artykułów wkleje tutaj trening pleców PLECY:
1. MARTWY CIĄG 5X10
2. PODCIĄGANIE 10 10 8 8 6 - DO KAŻDEJ SERII PO 6 POWT. ŚCIĄGANIA DRAŻKA ZA GŁOWA
3. WIOSŁOWANIE 5X10
4. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA DO BRZUCHA 4X15
5. Podciąganie sztangi do klatki w opadzie 4X12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 914
czy podążam w dobrą strone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
MYŚLĘ, że już lepszą- te ostatnie ćwiczenia mógłbyś dać w mniejszej ilości serii, np. 3, zamiast tego podciąganiem a szczególnie martwym ciągiem w miarę potrze mógłbyś się zająć solidniej, np;
mc -5 do 8 serii a podciąganie 5 do 6-7...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

Brak chęci do treningów.

WHEY premium