SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening z pulsometrem na silowni...?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
witam mam takie pytanie,czy trening oparty na pomiarze pulsu moze przyniesc jakis efekt?czy zejscie w przerwi ewypoczynkowej do jakiegos pułapu dolnego pulsu moze byc sygnałem do rozpoczecia nastepniej seri..prosze o konkrety:)...przedzialy pulsow itd...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
WYDAJE MI SIE[podkreslam wydaje] ze nie ma nic do rzeczy jesli nie robisz rzezby, a nawwet jesli robisz to swiat sie nie zawali jelsi puls nie bedzie taki co do 1 jednostki. Szczeze 1 o czyms tkaim slysze [ nie mowiac o areobach]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie ma to sensu, musiałbyś znać dokładnie swoje parametry, które mogą i pewnie są zmienne/mogłoby się okazać, ze przy niektórych ćwiczeniach czekałbyś na następną serię z pięć minut, to znowu zbyt szybko musiałbyś podchodzić do ciężaru...
poprostu spróbuj innych metod- wyrównanie oddechu, spadek tętna oczywiście też, ale trudno jest to aż tak dokładnie określić- więc sądze, że z przyczyn praktycznych niebardzo ci to pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91
dzieki wielkie,mysle ze pulsometr przyda mi sie raczej przy aerobah..a na silowni pozostane przy treningu intuicyjnym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra klaty??

Następny temat

Trening na rzebe

WHEY premium