SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening z hantlami

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam chciałbym zacząć się odchudzać i mało o tym wiem dzisiaj zrobiłem pierwszy trening na próbę żeby popatrzeć jak to będzie wyglądało itd. trwał on 30-40 min i chciałbym wiedzieć: (trening z hantlami w domu)

Skąd mam wiedzieć ile kcal spaliłem
co mam jeść i ile
gdzie znajdę ćwiczenia z hantlami
czy można ćwiczyć codziennie
skąd będę wiedział że coś spalam
na co patrzeć przy wyborze produktu
i co daje białko,węglowodany przy treningu

to na razie tyle dodam że dzisiejszy trening był z hantlami po 2,5 kg główne ćwiczenia to były te co znalazłem internecie i mogę dodać że mam 15 lat może się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Witam chciałbym zacząć się odchudzać i mało o tym wiem dzisiaj zrobiłem pierwszy trening na próbę żeby popatrzeć jak to będzie wyglądało itd. trwał on 30-40 min i chciałbym wiedzieć: (trening z hantlami w domu)

Skąd mam wiedzieć ile kcal spaliłem - srednio wysilek silowy zabiera nam okolo 250-300kcal, nie sa to jakies wygorowane liczby

co mam jeść i ile
czeknij
Polecamy również: Diety dla kulturysty: masa, redukcja, gęstość i siła


gdzie znajdę ćwiczenia z hantlami
https://www.sfd.pl/art/Trening/Trening_z_hantlami._Czy_można_ćwiczyć_samymi_hantlami_-a2220.html

czy można ćwiczyć codziennie
nie, trening codziennie nic nie zmieni, cialorozwija sie, ksztaltuje wtedy, gdy sie regeneruje i odpoczywa, trening jest tylko bodzcem,

skąd będę wiedział że coś spalam
obserwujac sylwetke, kontrolujac mase ciala i obwody

na co patrzeć przy wyborze produktu
Jakiego produktu? co masz dokladnie na mysli

i co daje białko,węglowodany przy treningu
bialko i weglowodany maja na celu uzupelnienie diety w te makroskladniki
ich cecha jest szybkostrawnosc, a wiec po wysilku organizm szybko dostanie tych skladników pokarmowych, jakich potrzebuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym łączyć kreatynę, jak wzmocnić działanie kreatyny?

Następny temat

Żelazo, nadmiar.

WHEY premium