SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening sprinterski

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11


Mam 15 lat 170 cm wzrsotu i około 52 kilo!!Czy mógł by mi ktoś ułożyć plan trenigowy żebym mógł sie przygotować na zawody które odbywają sie w maju!!!bardzo bym był wdzięczny za to!!

Początkujący sprinter!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
ejjj ziom lepiej poszukaj sobie te wczesniejsze treningi albo poszukaj gdzies na forum gdzie jest anferny , on ci prowdopodobnioe zrobi jak poprosisz , ale znajdz go gdzie sie ostatnio udzielal i powiuedz zeby wskoczyl tu do twojego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Siema anferny wysłałem ci wiadomosc na maila czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3563
Siema. anferny jezeli moglbys mi rozpisac trening sprinterski bylbym niezmiernie wdzieczny. Mam 19 lat, 3 razy na tydzien chodze na silke, przynajmniej raz na basen i chetnie bym zrobil taki trening. Kiedys bylem dobry w te klocki, ale ostatnio jakos przestalem robic postepy. Mysle, ze etraz biegam cos kolo 11.80-11.90. Nie wiem dokladnie bo ostatnio na tartanie w kolcach biegalem jakies 5 lat temu i mialem troszke ponad 12. Jezeli mialbys troche czas to bardzo prosze o pomoc. Dzieki z gory i pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Anferny prosze ułóż mi plan treningowy mam 15lat jakiś czas temu biegałem na 100m szło mi to całkiem nieźe ale doznałm kontuzi (przepukilna mięśniowa)teraz znów chcę biegac i potrzebuje dobrego planu mam 176cm waga koło 65kg.Prosze o kontakt i z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
anferny pewnie jest bardzo zajety, a ze nie masz jakiejs skaplikowanej sytuacji i nie trenowales jeszcze niczego konkretnie, to mozesz sobie wybrac jeden z wielu treningow jakie sie juz pojawily na tym forum.

https://www.sfd.pl/temat191184/

tam sobie zjedz troche na dol, do dzialu bieganie i wybierz sobie ktorys z proponowanych tam treningow sprinterskich. pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 247
czesc mam wielka prosbe.Czy moglby mi ktos w miare kumaty(najlepiej anferny)ulozyc plan treningowy na wakacje na poprawienie szybkosci.Z racji tego ze gram w pilke nozna interesuje mnie start do pilki i sprint na 30 metrow.prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2846
hej kejt, moglabys mi rozpisac trening na 100, obecnie mam 13,05(słabiuko), a we wrzesniu mam zawody i chcialbym ten wyynik poprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3606
ovca ile już trenujesz , ile masz lat ??? i czy wogóle robisz treningi sam , czy masz jakiegoś trenera ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tańce

Następny temat

Trening pływacki - Linaad

WHEY premium