SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening siłowy 5x5

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1229
Witam, prosze o ocene treningu. Trening 3 x w tygodniu, na przemian ABA. Mam 5 podstawowych ćwiczeń i do tego dokładam pomocnicze. Cel to siła, z szczególnym uwzględnieniem wyciskania leząc. Wykonuje każde ćwiczenie 5 razy taki samym ciężarem i na następnym treningu dokładam 2,5kg.

trening A
-WL 5x5
-przysiad 5x5
-wiosłowanie w opadzie 5x5
dodatkowo
-pompki na poręczach z cięzarem
-jedno cwiczenie silowe na biceps. brzuch.

trening B
-WL 5x5
-martwy 5x5
-wyciskanie stojąc 5x5
dodatkowo
-podciagnie/ pompki na poręczach
-jedno cwiczenie na triceps. brzuch.

Proszę o ocenę i ewentualne sugestie.

mateusz.ex

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Plan ok. A jaki masz staż i wyniki siłowe?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1229
staż mam długi ale z przerwami. Około 7 lat. Chciałbym zacząć z lekkim zapasem, bo co tydzien dochodzi 2,5kg.

mateusz.ex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1229
przysiad zaczne od 75, bo jeszcze mam problemy z technika i kolana mi do przodu leca.
-wyciskanie stojąc 45
-wyciskanie leżąc 80
-wiosło 50
-martwy 70
podaje dla 5x5
Co trening bede zwiększał o 2,5 kg



Zmieniony przez - mateusz.ex w dniu 2018-04-13 21:00:50

mateusz.ex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Możesz więc jechać tym planem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
mateusz.ex
przysiad zaczne od 75, bo jeszcze mam problemy z technika i kolana mi do przodu leca.
-wyciskanie stojąc 45
-wyciskanie leżąc 80
-wiosło 50
-martwy 70
podaje dla 5x5
Co trening bede zwiększał o 2,5 kg





Zmieniony przez - mateusz.ex w dniu 2018-04-13 21:00:50




Plan dobry.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-04-13 22:05:15
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1229
no to działam. dzieki!

mateusz.ex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Wyciskanie leżąc większe niż martwy i wiosło, ale oczywiście plan musi być NA SIŁĘ KLATY, i to koniecznie 5x5...

I to jest w dziale DLA ZAAWANSOWANYCH... Nie śmieję się, po prostu 80 kg w ławeczce można zrobić trzaskając obwody a nie plany siłowe dla średniozaawansowanych... Z armatą na muchy taka metodyka...
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1229
Dostosowałem wyniki siłowe do techniki i do maksymalnego obciązenia. Wl jedno powtórzenie zrobie 120, ale jak dwa razy w tygodniu zwiększe o 2,5 to szybko poleci w góre. Martwy i wiosło jestem w stanie zrobić wiekszym ciężarem. A jaki plan wg Ciebie powinienem zrobić? Twoja wypowiedz merytorycznie nic nie wniosła..

mateusz.ex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Plan ok, tylko czemu mc 70? Znasz swoje1RM, 3RM i/albo 5RM w martwym i siadzie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1229
witam, ponownie. trening przyniósł dobre rezultaty, we wszystkich ćwiczeniach poprawiłem wyniki, ale czas na zmiany. Chciałbym teraz zwiększyć mase. Czy taki trening połączony z 5x5 bedzie dobry? tak samo bede go wykonywal ABA.

trening A
przysiad 5x5
wyciskanie sztangi leżac 4x12
podciaganie sztangi wzdłuż tułowia stojąć 4x12
podciaganie 4x12
dipsy 4x12
triceps

trening B
Martwy 5x5
wyciskanie zlonierskie 4x12
wiosło 4x12
unoszenie hantelek bokiem 4x12
Przyciąganie drążka wyciągu górnego do bioder 4x12
biceps


Zmieniony przez - mateusz.ex w dniu 2018-09-16 19:33:46
1

mateusz.ex

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening na zwęikszenie

Wiecej