SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening pytania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1592
Siema, mam taki problem od jakichs trzech tygodni zaczela mi spadac sila, od poczatku wrzesnia zaczalem cwiczyc fbw wszystko bylo pieknie sila rosla i masa, cwiczylem fbw do lutego w tym czasie byly to 3 fbw od poczatku stycznia przerzucilem sie na split, lecz sila zaczela spada w jakos w ostatnim tygodniu lutego, czyli jak jeszcze cwiczylem planem fbw, wysypialem sie wystarczajaco, dieta tez byla tak jak zawsze mimo to nie wiem czemu sila mi spadla, w wyciskaniu na plaskiej robie progresje liniowa i na poczatku stycznia 66 kg robilem pelne 40 powtorzen teraz nawet nie robie 30 powtorzen czy moze to byc spowodowane? Czy zbyt dlugie rozciagnie po treningu moze oslabic miesnie ze sila spadnie? Czy moze powinniem zrobic sobie przerwe np tygodniowa? Przerwe ostatni raz mialem w grudniu ale to tylko przez 3 dni i przez sylwester
Chcialbym jeszcze was zapytac czym moglbym uzupelnic tluszcze opor awokado i oliwy z oliwek? Poniewaz na noc z twarogiem pije az 35g oliwy a to troche duzo i zbyt szybko ta oliwa mi sie konczy, a wiadomo tania nie jest.
W ogole to tak sie zastaniam czy cwiczenie z sama dieta bez zadnych suplementow ma jakis sens, poniewaz mam juz ta diete tyle czasu i jakichs oszalamiajacych efektow nie widze, i sie zastanawiam czy to nie jest zwykla strata pieniedzy
PS czy rozciaganie dynamiczne jest konieczne przed treningiem i czy zbyt dlugie te rozciaganie dynamiczne nie oslabi miesni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 414 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33775
Wypełnij ankietę żeby te info o Tobie były bardziej czytelne i rozpisz dokładnie swój plan treningowy (dni treningowe, ćwiczenia, serie, powtórzenia, obciążenie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeżeli masz stagnację w przyroście masy, winowajcą jest kaloryczność(podział makroskładników) w diecie. Suplementy i odżywki są zbędne, nie potrzebujesz ich. Poza kreatyną którą można wprowadzić po dłuższym czasie treningów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaufaj mi – ułożę Ci plan treningowy!

Następny temat

FBW 5x5 parę pytań

WHEY premium