SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening porada

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
Witam piszę o poradę odnośnie treningu. Mam rocznikowo 18lat ćwiczę w domu w warunkach domowych, mój staż to dobre dwa lata z nie długimi przerwami. Ostatnio czuję się strasznie przeciążony i wszystko mnie męczy. Straciłem motywacje do ćwiczeń i jestem ciągle zmęczony. Ćwiczę jednym planem już kilka miesięcy. Mój trenig wyglądał tak:
Pon- Klata płaska+triceps+biceps. Wt-Plecy+barki, Śr-Nogi+przedramiona,Czw-Klata skos+triceps+biceps,Pt-plecy+barki,Sob-Nogi, Nd-wolne. wyliczałem kiedyś kalorie teraz tylko jem na oko (z rana większe pół bochenka chleba z szynką, po południu pierś z kurczaka 320-350g, wieczorem 260-300g makaron i dwie miarki białka sfd. wychodziło mi około 3800-4000tys kalorii. Odkąd straciłem motywacje przestałem dobrze jeść i jem bo musze z żadną przyjemnością po prostu wiedziałem że jak będę jadł inaczej to będzie totalnie źle. Waże 80kg moja waga się nie zmienia od 4 miesięcy choć bym chciał przytyć nie ruszy ta waga i tyle. Pewnie będziecie się śmiać z treningu ale długo nim ćwiczyłem i nic mi się nie wydawało że za dużo ćwiczeń albo przetrenowanie. Myśle zmienic trening i robić każdą parię raz na tydzień bo nie dam rady tak się katować. Robię prawo jazdy jestem dodatkowo w stresie i apetyt mam strasznie obniżony. Proszę o jakieś porady żeby ten trening nie szedł na marne. a co do suplementacji to tylko białko jako dodatek do diety i to wszystko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zrezysgnuj z tego treningu 6 dni treningowych za dużo daj sobie 3-4 np pn-wt przerwa czw-pt sob-nd przerwa.

odzywianie też kiepski pół bochenka z szynką potem pierś i makaron z wpc, smacznie to nie wygląda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
rozpiszę na nowo plan i zrobię tak jak mówisz w te dwa dni sobie odpocznę i będę mógł albo coś zrobić koło domu albo odpocząć bo dzień w dzień to jednak dużo. będę mógł Tobie Anubis podesłać plan do oceny? będę musiał na nowo obmyśleć plan i od nowa zacznę trzymać miche. a co do tej zmiany treningu to mam nadzieje że nie wpłynie to źle na mnie bo tak długo ćwiczyłem po dwa razy partie na tydzień ale po dłuższej analizie to jednak dobry pomysł bo nie dałbym rady w lato tak ćwiczyć gdzie ciągle coś koło domu zrobić trzeba. przyjdzie mi drzewo porąbać np to już sił mało na dobry trening. a co do ćwiczeń to ile na partię mogę wliczyć i ile serii? chciałbym jednak dojść do tego 85kg wagi żeby było z czego zrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
partię 2 x tydzien mozesz zrobić ale nie w sposób który pokazałeś, zrób sobie trening push pull

PN CZW push WT PT pull lub na odwrót.

Co do odżywiania wystarczy jakoś to urozmaicać, nie trzeba liczyć co do grama, jednego dnia się zje mniej drugiego nadrobisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
no właśnie dobrze napisałeś. jem makaron bo wolę go zamiast ryżu np. z jedną torebką ryżu męczyłbym się zjeść bo jakoś mi nie podchodzi. Nie wiem jak lepiej będzie z treningiem ale spróbowałbym robić raz na tydzień partie wtedy mógłbym się bardziej skupić na ćwiczeniu bo tak jak ćwiczyłem to po plecach już nie miałem nawet siły barków robić i tego nawet nie można było nazwać treningiem barków bo teraz jak sobie przypomne to je tylko rozgrzewałem z braku sil. Dzięki za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pauza od siłowni a cykl kreatynowy-pomocy

Następny temat

Czy mogę smiało zawiesić na suficie worek treningowy w bloku 150 cm 50 kg?

Wiecej