SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening po dłuższej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
witam
mam 23 lata, trenowałem na siłce kilka lat temu, potem tylko sporty drużynowe siatkówka, kosz.w połowie maja tego roku odniosłem poważną kontuzję na meczu (złamana ręka, kość promieniowa typu galeaziego) przeszedłem operacje mam płytkę na śruby niestety nie zrosło się za 1 razem więc teraz będzie 16tydz w gipsie) za kilka dni licze ze bedzie ok. pytanie moje brzmi, mam ogromne chęci, ambicje i złość wewnętrzną w sobie by ćwiczyć wrócić do formy, jakie suplementy polecacie by przyspieszyć regeneracje układu kostnego, stawów, mięśni, oraz dietę....?dodam też, że czasu mam nadmiar, i chcę trenować po 3 razy dziennie w tym rozciaganie osobno i np bieg oczywiscie nie przesadzajac...

ps
może ktoś zna dobry na recepte środek co pomaga na układ kostny i mięśnie bez dużych skutków ubocznych?
moja waga 95kg, wzrost 178cm

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 95

Wzrost: 178

Cel treningowy: sylwetka

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: stan pozłamaniowy, płytka ze śrubami w lewym przedramieniu na kości promieniowej

Zażywane suplementy: mumio shilajt

mess with the best, die like the rest

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
układ kostny-wapno + wit d3
stawy-kolagen,glukozamina, msm
szybsza regeneracja miesni-bcaa,glutamina
dieta-dzial odzywianie
trening-idz do lekarza sportowego zeby ci doradzil na jaki trening mozesz sobie pozwolic!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
dziekuje

mess with the best, die like the rest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Pleców

Następny temat

WIOSŁOWANIE

WHEY premium