SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na siłę i nie tylko:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Już wypełniłem;) to co jeszcze radzicie-bo gadałem z paroma osobami i mówili że trening dobry, wiec nie wiem:( Pozdrawiam, dzięki Krzych666 za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Poradzę tak, ponieważ dopiero zaczynasz - porób sobie przez jakieś 2 miesiące rozruch dla początkujących (ACT) . Zanim przejdziesz do treningu siłowego musisz przyzwyczaić stawy i ścięgna, dlatego później przyda się typowy trening na masę powoli przyzwyczajający do cwiczeń na siłę - w międzyczasie możesz trochę przyciąć dietę, żeby zgubić trochę w pasie. Jak już się wdrożysz - możesz wtedy zacząć specjalistyczne treningi ukierunkowane na rozwój konkretnej cechy. A z suplementami jeszcze się wstrzymaj.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
To mogę sobie ćwiczyć dalej tym treningiem co napisałem wyżej??Czy koniecznie to ACT-bo chcialbym sobie jechać narazie tym treningiem-wczoraj robiłem klate dzisiaj koło 20:00 chcę iść ćwiczyć na bicka i tricka-mam swoją siłownie-domowej roboty-nie za ciekawa ale zawsze, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
radziłbym jednak ACT.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Ja jednak zaryzykuje ten trening-najwyżej. A co radzisz żebym kupił do "jedzenia"???Cell Pump a może Tribulus????Wiesz, nie orientuje się tak jak Ty.
P.S.bez podlizywania się niezłe plecyki-heheh-łapa też niczego sobie-ja bym chciał mieć tak z 45, hmmm możeza kilka lat...Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
To co, doradzisz mi coś z tymi odżywkami, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Proszę o jakieś rady co do suplementów, z góry dzięki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Jak możecie to pomóżcie mi w tamtym co pytałem.
P.S.kumpel kazał mi się spytać jaka jest najlpesza odzywka zeby poprawić wydolność organizmu9kondycje i takie tam)Pozdrawiam z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Proszę pomóżcie, mój kumpel bardzo oto prosi, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
To znów ja, kumpel bardzo Was prosi, o pomoc w doborze suplementów na wydolność organizmu-zależy mu na tym bo gra już kilka parę ładnych lat w klubie itd.Proszę Was o rady, bo właśnie jest na necie(stara się szukać)i chce zamówić i prosi Was ekspertów o rade. Z góry kazał wszystkim podziękowac za jakąkolwiek informacje, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dotyczace progresji

Następny temat

plan treningowy do oceny!!

WHEY premium