SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na ręce i barki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 300 dni Przeczytanych tematów 39
rozpisałby mi ktoś trening w domu na ręce i barki.
Mam do dyspozycji worek bokserski, hantle, oraz gryf łamany. Pomógłby mi ktoś dobrać odpowiednie ciężary?

Ręce chciałbym mieć takie jak ten pan na zdjeciu.

Mam 173 cm wzrostu i ważę 72 kg, zrobiłem duży progres bo wcześniej ważyłem 86kg przy 172 cm, teraz pozbyłem się dużo tłuszczu, ale z umięśnieniem kiepsko, ręce mam chudziutkie, a cały tłuszcz gromadzi się na brzuchu i bokach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1746 Napisanych postów 5568 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 124085
przysiady , martwy ciąg , OHP a łapki Ci same urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8239 Napisanych postów 150089 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187900
co do doboru ciezarow tutaj musisz sam na poczatke dobrac ciezar tak, aby wykonac serie w przedziale 8-12 powtorzen, jak dopiero startujesz z treningami to bymbym za tym aby nieco organizm obwodowo przygotowac do slidniejszego wysilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4482 Napisanych postów 56481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 711716
Trenuj kompleksowo całe ciało bez jakiegoś wybiórczego traktowania mięśni. Do musisz nam powiedzieć jak się odżywiasz?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3730 Napisanych postów 44903 Wiek 185 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336457
Cwicz cale cialo a nie tylko ramiona. Wtedy i klatkę zbudujesz czy inne partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11752 Napisanych postów 120387 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397721
A wiesz ile ten pan już czasu trenuje, i jak ciężko, a Ty chcesz mieć od tak sobie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek ćwiczeń

Fruzelina