SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na poszczególne partie ciała..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1440
witam,
ćwiczę 5 miesięcy i chciałbym zmienić plan treningowy, ponieważ do tego za bardzo się już chyba przyzwyczaiły moje mięśnie?

proszę o dobre ćwiczenia na poszczególne partię ciała i z tego ułożę plan do ćwiczeń, (te ćwiczenia, które sami robicie i jesteście zadowoleni) do ćwiczeń proszę napisać ile serii i ile powtórzeń ; )

TRENING NA MASĘ oczywiście,

chodzi mi o partię takie jak:

*** poniedziałek - klatka, triceps, nogi

*** środa - plecy, biceps, kaptury

*** piątek - klata, triceps, nogi

*** sobota - barki, biceps,

to co mam do wykorzystania do robienia ćwiczeń to: sztanga, ławka, hantle.. taka domowa siłka,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
cwiczenia dobierz sobie a atlasie cwiczena jak na mase to plan beznadziejny kazda partia cwicz raz w tyg.np:
poniedzialek-klata triceps
sroda-plecy biceps
piatek-barki nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1440
hmm raz nie będę ćwiczył, wszystko ćwiczyłem 2 razy, a bica nawet 3 razy w tygodniu i nie narzekam, ponieważ poszło mi 7,5 cm prawie w 5 miesiąca. a tera chcę troszkę poprzestawiać w końcu i ćwiczyć bica 2 razy w tygodniu bo podobno tak jest lepiej, więc pytałem o dobre ćwiczenia, która są sprawdzone przez innych ćwiczących ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
Hmm ten plan co masz to jednym slowem hu.... Tak jak kolega wyzej ci napisal :) mozliwe ze cwiczyles ale napewno nie intesywnie i ze niby w 5 mies 7.5 cm przyszlo ci w lapie hmmm musiales ostro koksowac albo musiales w hu... siana wydac na odzywki a teraz niby ile masz w Lapce :) tak z ciekawosci ?

DuDeK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3017
** poniedziałek - klatka,biceps,nogi,

*** środa - plecy, triceps, kaptury

*** piątek - klata, biceps,, nogi

*** sobota - barki, triceps, plecy
jak już

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
DuD3K11 teraz mam 39 i zaczynam cykl na 180 mety :)

*a zaczynałem od 29 cm w bicepsie

Zmieniony przez - cya w dniu 2008-02-06 07:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 61858 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 770922
Powiedz nam jeszcze czy przez te 5 miesięcy zmieniałes plan czy jechałeś jednym

Jesli juz trening podwójnie dzielony to dałbym
klatka barki triceps
plecy nogi biceps
i odpowiednio dobierz intensywnosć

Ps jak ćwiczyłeś bicka 3 razy w tyg to trochę za dużo na poczatku zawsze sa przyosty dobre więc tym sie nie sugeruj

Pomyśl nad każda partią 3 razy w tyg czyli FBW

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
teraz mam inny trening i jak na razie jest ok, ale planuje znów zmianę, a jakiś konkretny trening od podstaw byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25941
Przypuszczam ze z niskim stazem Rion polecilby FBW albo system MASS Michaila jesli full niebylby zadowlajacy.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71

DuDeK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie, zjadłem tylko 0,5 kg gainera 737
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrobiłem Plan treningowy - Czy dobry?

Następny temat

oceńcie to połączenie

WHEY premium