SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase i rzezbe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 159
Witam,
Mialbym prosbe do kogos kompetentnego o ulozenie mi prawidlowego treningu na rozwoj masy miesniowej. Jest troche tego w internecie ale sporo tez jest nie najlepszej jakosci treningow. Moja waga to 70 kg przy wzroscie 182 cm wiec docelowo chce wazyc 85-90. Jakie suplementy uzywac zeby bylo najskuteczniej( zadnych sterydow).
Czy wystarczy sam gainer np mutant mass czy lepiej UNIVERSAL Shock THERAPY lub trenadrol lub cos polaczyc??(ma byc najefektywniej jak sie da - kasa nie gra roli). Kompletnym laikiem nie jestem, cwiczylem kiedysi sporo czytalem wiec cwiczenia znam itp. Chodzi mi o przadny trening(zeby byl efektywny) + dobranie suplementow bo strasznie duzo tego jest.Z gory wielkie dzieki za kompetentne odpowiedzi. pozdr;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 28

Waga: 70

Wzrost: 182

Cel treningowy: Jesus Luz

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: tak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full silownia

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Dieta : brak

BEz tego sie nie da, ulóż diete, zapraszam do działu odżywianie. I nie mów ze nie bedziesz sie w to bawil bo to podstawa !

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektywność

Następny temat

Plan treningowy na mase 100%

WHEY premium