SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase bez sprzętu....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Potrzebuje trening na mase. mój starz to prawie 5 miesięcy... najpierw robiłem trening obwodowy, później dzileony (już prawie 3 miesiące) i myśle że należałoby go zmienić. Tylko jest jeden problem:/ musze ćwiczyć w domu... do dyspozycji mam tylko różnej wielkości chantle. Moge robić rozpiętki bo ustawiam sobie dwie podłużne pufy i daje rade. Hantle nie są ogromne więc wole już robić popmki zamiast wyciskać. Wiem że to nie są dobre warunki ale jeżeli macie pomysły to prosze o dobry planik na mase... w tych warunkach ćwicze już ok 4-5 miesięcy i jakoś sobie radze więc mam nadzieje że coś uda wam sie wymyśleć.
POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 401
Wbrew pozorom hantlami możesz wiele zdziałać :)

www.beno.glt.pl .:Grafika komputerowa: beno:.
Trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 775
Własnie ja mam podobny problem tylko że mam jeszcze drązek

<<<<<<><><><><><><><><><><><><><>>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Dieta dieta i jeszcze raz dieta nie musisz jej ulozyc super zeby bylo idealnie.Ale jedz co trzeba to urosniesz :)

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
A moim zdaniem takie ćwiczenie w domu jest g**** warte , najwyżej jest to dobre przygotowanie do cwiczenia na siłowni tyle nara

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
"Monster2" ja nie chce układać diety tylko trening... co do treningu w domu to nie narzekam, a dostępu do siłki nie mam! wydaje mi sie że mając hantle też można coś osiągnąć.Dotychczas nie narzekałem na efekt. Mam nadzieję że w końcu znajdzie sie ktoś kto ułoży ten trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

--==MASA do oceny==--

Następny temat

PLan do oceny z piorytetem na klate

WHEY premium