SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na cały tydzień od głowy po stopy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 108
Jestem nowy więc pewnie powiecie żebym poszukał ale nie znalazłem dokładnej odp na moje pytania w różnych postach.

Najpierw pytania:
1.Co może być wynikiem częstego złego stawiania kroku prawą nogą podczas wysiłku.? To był jakiś czas temu i nigdy mi się to nie stawało,nie rozgrzałem się wtedy podczas grania w piłkę nożną(choć kiedyś wcale się nie rozgrzewałem i nic się nie działo poza zakwasami) Źle stanąłem podczas kopnięcia pod kątem piłkę w bramkę i strasznie zabolało na jednej nodze szybko zacząłem podskakiwać i położyłem się za bramką i po czasie przeszło i wróciłem do gry.Myślałem że to będzie jedno razowe ale od tamtego czasu coraz częściej mam takie dolegliwości nawet podczas biegania kółek na rozgrzewce. Byłem na wadzie podstaw i stwierdziła że chód mam normalny(przy okazji badań na kręgosłup[skrzywienie łopatki-wystające żebro]) więc nie wiem co to może być.
2.Ból po wysiłku kolan (stawów) może i prawdą jest że siedzę (w różnych pozach czasami w kuckach czasami normalnie lub czasami po turecku nie wiem czemu tak mam;/) sporo przy kompie ale nie gram w gry [mój komputer nie dźwiga tego] Ale też uprawiam różne sporty Piłkę nożną-gram w klubie, le parkour-trochę niebezpieczny sport z wyglądu ale taki nie jest,siatkówka - z kumplami i inne :)
3.Po ćwiczeniach różnych na hantlach 3kg tak żeby siłę podnieś nie czytałem jakie powinny być więc wykonywałem między innymi podnoszenie wymachiwanie jak do bicia :) pompki itp. i teraz mam straszny ból w okolicy ugięcia łokcia, praktycznie w samym środku ugięcia (tam gdzie wbijają igły przy zastrzykach w tym ugięciu).

A teraz chciał bym jakiś plan na siłę i wytrzymałość na pierwszym miejscu a na drugim wygląd :)

Chciałbym na:
*Klatkę piersiową
*Brzuch (ale tu jest trochę dziwne ćwiczyłem ABS II, może to od tego mam tak że jak patrzę od góry to nawet jak naprężę to widać całkiem spoko zarys mięśni w lustrze też i wgl. ale problem jest taki że brzuch[mięśnie lub tłuszcz nie wiem czy to mięśnie czy tłuszcz żeby nie okłamać .Lub po prostu mięśnie klatki nie są tak rozwinięte
*Mięśnie nóg ogólnie górne dolne
*Tricepsy i bicepsy

Mam tylko hantle x2 3kg chodzi żeby to wyćwiczyć gdzieś tak do maja 2011 roku żeby ładnie wyglądało i żeby coś tam było :)
Z dietą to nie wiem jak jest ale wiem że rodzice nie będą mi raczej kupować jedzenia jakie im będę kazał (są uparci kupują co chcą i nawet błaganiem nie zawsze da rade wyprosić ale spróbuje-już tłumacze dlaczego mój ociec jest uparty jak.....
i zawsze jak mówię coś typu że chce to bo zdrowsze to mówi a co to niby nie zdrowe jak zacznę coś mówić to odpowiada najmądrzejszy się znalazł smutne ale prawdziwe.)
Więc jak mi się nie uda to napisalibyście czego unikać a co jeść wiem że to uciążliwe ale napiszcie tom dietę to jakoś wybłagam albo powiem że lekarz sportowy mi tak kazał się odżywiać :)

Ajj. przepraszam za tą lekturę ale lubię wiedzieć jak najwięcej i jak byś cie mogli pisać językiem na męski rozum czyli to co dla was oczywiste skróty itp. przetłumaczyć :P Mam 15 z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Zadałeś milion pytań po 1 przeczytaj regulamin po 2 kup słownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 108
słownik nie widzę żebym coś źle napisał wszystko mozilla poprawiała więc lepiej kup okulary
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawie 17 lat, 162cm i 46kg.!!! POMOCY

Następny temat

Pomocy z dobraniem ćwiczeń

WHEY premium