SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na 2 tyg przed zawodami?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
Siemanko
Mam pytanie do znawcow
jak wygladaja wasze treningi przed samym startem t.j. 2-3 tyg

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
cze.Ja przed zawodami sprawdzam wyniki w koszulce i stosuje wieksze obciązenia... treningu nie zmieniam... ale przed zawodami chwilka przerwy :D pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ja narazie nie mam koszulki :(

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
To wchodz na duże obciązenia sprawdzaj swoją forme przed zawodami;) Pózniej tylko (w moim przypadku)ok.4-6 dni przerwy przed zawodami... pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Armpower.net i Iron Hand

Następny temat

jak długo będę sie regenował po takim treningu?

WHEY premium