SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening fbw 4 razy w tyg ( do oceny )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 644
O to mój trening FBW, który chce wykonywać 4 razy w tyg. spotkałem się z opinią że fbw 4 razy w tyg to głupota. Zmienić FBW na 3 razy w tyg z planem ABC ?
A)
Przysiady ze sztangą 4s
Wiosłowanie sztangą 4s
Wyciskanie hantli ławka skos + 4s
Unoszenie hantli bokiem 4s
Francuskie leżąc 3s
młotki 3s

B)
Wykroki z hantlami 4s
Ściąganie drążka górnego chwyt szeroki 4s
Wyciskanie sztangi na ławce prostej 4s
Podciąganie sztangi do brody 4s
Ściąganie linki 3s
Uginanie ramion ze sztangą łamaną 3s

C)
Prostowanie nóg na maszynie 4s
Martwy Ciąg 4s
wyciskanie hantli/sztangi skos w dół 4s
Wyciskanie żołnierskie 4s
Prostowanie ramion z hantlem stojąc bokiem 3s
Uginanie ramion na bramie z dwóch stron 3s

D)
Uginanie nóg (podudzie) 4s
przyciąganie drążka siedząc 4s
rozpiętki 4s
arnoldki 4s
Prostowanie ramion stojąc tyłem na bramie 3s
uginanie ramion z hantlami z przekręceniem nadgarstka 3s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Nie chce mi sie tego wszystkiego przeliczac ale wydaje mi sie ze nie do konca. Jeżeli tak mowisz to ok.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
W sumie to ciekawe zagadnienie. Raczej nigdy nie widziałem fbw 4 x w tyg ale jak by to rozsądnie przemyślał to może by dało rade. Np fbw a cieżko, fbw lekko, fbw c ciężko i fbw d lekko. Bo napewno nie 4x na maxa.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na 4 dni można to rozłożyć i zastosować metodę tzw. podwójnej stymulacji. Jednego dnia FBW siłowo, a kolejnego izolacje i przepompowanie mięśni. Ale to zda egzamin tylko u bardziej zaawansowanych zawodników.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 644
tak więc panowie co mi polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
3 dni i dwa zestawy, by była wieksza powtarzalność danych ćwiczeń w skali tygodnia. Trzy zestawy to taki ni split, ni FBW. Bez sensu według mnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 644
a FBW z 3 zestawami? chodzi mi o jak największą ilość ćwiczeń żeby urozmaicać trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Napisałem, że dla mnie bez sensu. Jeśli chcesz różnorodności ćwiczeń to rób splita-np. góra/dól lub push/pull. Tyle że początkujący nie potrzebuje dużej różnorodności. Lepiej oprzeć plan na pewnej bazie i manipulować jedynie takimi parametrami jak objętość czy intensywność.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 644
a co do tego rozłożenia siłowego i izolacyjnego? jakby to ułożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 644
Chociaż nie sądze żebym się przemęczył na tym treningu FBW ABCD, fbw na mnie najlepiej działa, niestety nie lubie splita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Tu ułóż plan i ktoś na pewno sprawdzi:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
I push pull w zasadzie ma w sobie cos z fbw-przeciez jednego dnia robisz np przysiady, wyciskanie lezac, wyciskanie stojac i triceps. Wiec moze nie pracuje dokladnie cale cialo ale wiekszosc miesni tak.


Zmieniony przez - krawat w dniu 2016-03-29 14:02:13

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg - pytanie

Następny temat

Stary temat HST

WHEY premium