SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening- dwie hantle

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Witam.
Aktualnie mam jedną hantle 10kg z talerzami żeliwnymi( kupione w decathlonie ) . Chciałbym dokupić drugą hantle również 10 kg i zastanawiam się czy też kupić drugą taką samą która kosztuje 60 zł ? Na allegro widziałem bardzo dużo aukcji z tanimi hantlami które są chyba 'powlekane' i są o wiele tańsze, takie jak te : http://allegro.pl/hantla-10kg-ts-zestaw-hantle-1x10kg-gryf-6talerzy-i4834236185.html lub http://allegro.pl/zestaw-hantli-2x10kg-hantle-treningowe-12-talerzy-i4847025002.html . Lepiej mieć chyba dwie hantle tej samej firmy i tego samego producenta ? Co powiecie o tych hantlach z allegro ? Lepiej dopłacić 20 zł i kupić 2x10kg te powlekane ? Czy dokupić taką samą hantle za 60 zł 10 kg w decathlonie ?

Trochę chaotycznie napisałem ale mam nadzieje że zrozumiecie ;)
Tak btw. to kupuje również ławkę wielofunkcyjną z allegro tak do 150 zł . Mam swoje typy ale możecie mi też podać jakieś aukcje ;)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
i jeszcze pytanie, czy warto kupić push up bars ? warto wydać te 40 zł i czy lepsze są przez to efekty ?

Zmieniony przez - felcor w dniu 2014-12-08 17:25:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący

Następny temat

masa ? redukcja ? czy może coś innego ?

WHEY premium