SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening domowy a odżywka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Cześć.Chciałem kupić sobie jakąś odżywkę. Ćwiczę tylko w domu dla dobrej kondycji,trochę na ławce z hantlami na klatkę i biceps do tego pompki brzuszki, mój cel to przybrać na masie mam 182 cm i ważę 70 kg mój wiek to 27 l. Doradźcie czy białko będzie dobrym rozwiązaniem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
twoj trening pewnie kuleje i to grubo, micha tak samo - musisz troche poczytac

Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-03-01 23:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ćwiczyć nie umiesz, twoje odżywianie pewnie też dupy nie urywa

kupowanie jakichkolwiek odżywek w twoim przypadku to pieniądze w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Panowie, jestem szczupły. Chodzi mi głównie o rozbudowanie klatki piersiowej i trochę bicepsa w warunkach domowych(blok) sprzęt jaki mam to 2 hantle po 7,5 kg, ławeczke bez stojaków na sztangę, mam też takie uchwyty do robienia pompek. Nigdy nie chodzilem na siłownie ale ogólnie na rowerze jezdze, trochę biegam, czasem basen. A w domu ćwiczę dla potrzymania kondycji. Jak nie suplementy to podpowiedzcie jaka dieta przed i po treningu i jak ćwiczyć, w sumie i żeby siły przybywało i masy mięsniowej. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
kolego brakuje ci podstawowej wiedzy na temat treningu i jedzenia, zainwestuj w trenera chocby na miesiac zeby ci otworzyl oczy bo sam bedziesz stal w miejscu, tutaj jest sporo dobrych osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Czy takie ćwiczenia jak np : http://www.fitnow.pl/pl/silownia-dla-niego/trening-z-hantlami-dla-poczatkujacych klatka i triceps a brzuszki będę robił z bicepsem to dobre połączenie? Do tego przed treningiem jakieś płatki owsiane wsune z jogurtem naturalnym lub ryż brązowy ze startym jabłkiem, a po treningu jakiś banan z ryżem i sok. Czy takie ćwiczonka do tego oczywiście dziennie pompki chociaż trochę pomogą rozbudować moją klatke?:) Jestem kierowcą zawodowym i nie ma szans żeby przestrzegać ścisle diety i robic systematycznie treningi więc tylko to mi pozostaje. Czekam na pomoc.

Zmieniony przez - rcko w dniu 2015-03-02 13:02:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja przy CrossFit

Następny temat

black devil

WHEY premium