SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening domowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
Witam. Chciałbym rozbudować mięśnie przedramion jak i biceps. Posiadam tylko jedną sztangielke 5 kg więc dużego pola do popisu nie mam. Ćwicze:
1) uginanie ramienia ze sztangielkami stojąc podchwytem z supinacja nadgarstka 5 serii po 15 powtórzen (od dziś 10 serii po 10 powtórzen ale trening wydaje się słabszy)
2) uginanie ramienia ze sztangielkami stojąc, uchwyt młotkowy 5 serii po 10 powtórzen (od dziś 10 serii po 8 powtórzen)
3) uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano 5 serii po 10 powtórzen (od dziś 10 serii po 8 powtórzen).
Nowy trening wydaje się słabszy, tylko nie wiem czy jest dobry. Co mam powiększyć, liczbę serii czy powtórzen? Może wszystko robię źle? Jaki jest dobry trening przedramion na masę?

Trening masa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
coś mi się wydaje że powinieneś zacząć od przeczytania tego tematu: https://www.sfd.pl/Zanim_zaczniesz_nowy_temat_!!!-t408570.html 

www.my-coffee.pl - My coffee, my world

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady doświadczonych kolegów

Następny temat

Plan 16 Lat ok75 kg 175cm

WHEY premium