SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening domatora

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 354
robie ten trening (dopiero zaczełem)z ekspanderem i nie mam gdzie zamocowac ekspandera podczas ćwiczenia

9.Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie-3-4 serie x do zm.

czym moge to zastompić ?

a i mam pytanie w tym planie z ekspanderem nie ma cwiczen na miesnie brzucha(moze sie myle?) dorzucic jakies czy zostawic tak jak jest ?


i ostatnie pytanie nie zabardzo wiem czy dobrze robie te cwiczenie Unoszenie tułowia z leżenia przodem: bo nie ma tam obrazka(moze mi nie wyswietla?)jak ktos moze niech pokaze na obrazku jak to wykonac

z góry dzięki
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Na brzucha tam sa cwiczenia, tylko u samego dołu, obrazki sie nie wyswietlaja ale są. Mozesz zapodac pare cwiczen na brzuch 1 - 2 i cwicz go co drogi dzień. A co do ekspandera to nie czaje dokłądnie pytania ale moze to Ci pomoze https://www.sfd.pl/temat202846/ (patrz na punkt 7).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 354
chyba nie zrozumiałes oco mi chodzi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Przeciez napisałem zebys dodał pare cwiczen na brzuch. A jesli chodzi Ci o to pytanie co do expandera to fakt, nawet pisalem ze nie czaje za bardzo pytania. Niezrozumiale je napisałes, i pewnie dlatego nikt tutaj nie pisze. Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi dokładniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 354
Ok sprobuje bardziej zrozumiale

w treningu domatora jest takie cwiczenie
Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie

żeby wykonac te cwiczenie potrzeba zaczepić jedną rączke ekspandera o coś i ja własnie nie mam gdzie zaczepic zeby sie trzymało podczas cwiczenia

i mam pytanie czym te cwiczenie zastąpić robie ten plan z ekspanderem co jest na stronie domatora na samym dole


nie wiem czy jest zrozumialej ale moze zrozumiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
Jeśli masz hantle z wystającą końcówką za talerzami to zaczep rękojeść expandera za nią i od strony wewnętrznej hantla oprzyj stopy uniemożliwiając odchylanie sie hantla do góry w czasie , gdy będziesz przyciągał do brzucha expander :) Siedzisz np na pufie i rozciągasz expander mocno dociskając stopami hantel :) Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 354
nie mam chantla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 514
dobrze ze pufe masz, McGyver to z Ciebie nie jest, pokonbij do czego mogłbys zamocowac, jak nie masz o co to wez nawet na stope zaczep albo przeciągnij expandera za jakąś rurą i rob obydwiema rekoma naraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
Zrób więc tak: naprzeciwko pufy postaw krzesło i jedną nogę krzesła włóż w rękojeść expandera. Usiądź na pufę przyblokuj ową rekojeść stopami(najlepiej w laczkach żeby nie było bólu) jednocześnie blokując nóżkę krzesła przed przesuwaniem sie w kierunku pufy :) Musisz uważać żeby expander nie wyleciał spod nóżki ale to raczej nie powinno mieć miejsca:) Ja właśnie wypróbowalem i jest ok:) Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne dziury:-)

Następny temat

Głupie pytanie Michail PORADZ!!!

WHEY premium