SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla ulicznego wojownika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2491
siema.mam 20 lat, waze 80kg, 175cm, kiedys cwiczylem na silowni, lecz juz jakis czas ( z 8 miechow ) cwicze na worku, walke z cieniem, skacze na skakance, prawie codziennie boksuje, nie trenuje w zadnym klubie bo nie ma u mnie w miescie nic,ani w poblizu, trenuje sam do siebie.Zauwazylem ze po odstawieniu silowni jestem duzo szybszy, zwinniejszy i wogole lepiej sie czuje ( wczesniej bylem jakis sztywny w porownaniu z tym co teraz ), dzisiaj na swojej silowni zamontowałem wyciąg, zastanawiam sie nad małym powrotem do ciezarow, choc i tak kocham boks, bo to piekny sport.Nigdy nie cwiczylem po to zeby ladnie wygladac ( silownia ), olewam to, chodzi mi głownie o jakies niemile sytuacje, zebym mogl obronic swoja dziewczyne i siebie.Wiec jak powinienem trenowac , aby te treningi przydaly sie do walki ulicznej?Po odstawieniu silowni czuje sie lepiej , zwinniej, lecz wydaje mi sie ze ciezary tez sa istotne, prosze o rade.Najlepeij o jakis plan, konkretnie jakie cwiczenia, ile razy w tygodniu.Do dyspozycji mam worek, skakanke, sztange, hantle, wyciag, i troche krazkow.Zgory dzieki za rady.POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
W menu Forum, na gorze, jest Wyszukiwarka - jest juz pare postow o laczeniu SW z silka!

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
jemu chodzilo bardziej jakie cwiczenia ma wykonywac sam,gdyz nie ma mozliwosci trenowania w zadnym klubie.

poszukaj na forum jest post gdzie jest opisane kilka treningow i rozciaganie na pewno cos znajdziesz .
powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
"cwicze na worku, walke z cieniem, skacze na skakance, prawie codziennie boksuje"- to ci nie zastapi sparingów, ani nie wyeleminuje twoich własznych błedów(bo na pewno są)

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2491
wiem ze popelniam bledy, zdaje sobie z tego sprawe ze cwicze sam i nie m amnie kto ocenic, poRADZIC CO TAK A CO INACZEJ, LECZ NIE MAM INNEGO WYJSCIA , dlatego prosze was o rade.konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks20 ma racje - przy takim trenigu "na sucho" nie zostaniesz "ulicznym wojowinikiem".nic nie zastapi ci sparingow. wyrobisz sobie sile, poprawisz cechy motoryczne ale w konfrontacji z zywym przeciwnikiem(a nie workiem)pogubisz sie. nie masz kumpla z ktorym moglbys probowac sparingi??na razie light tak zebyscie nie nabawili sie kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2491
pisze ze nie mam , kumpli to wogole nie kreci, a tak wogole to ja o kozie wy o wozie, prosze was o jakis plan, mam takie a nie inne warunki i nic nie da gadanie o trenerach i sparingpartnerach bo ich nie mam.wiec jak z tym planem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mozesz nauczyc sie plywac bez wejscia do wody?? tylko machajac w powietrzu konczynami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Nie wiem, czy widziales ten artykul, ale jak nie to koniecznie przeczytaj: https://www.sfd.pl/temat29484/. Jest tu duzo cwiczen kondycyjnych dla fighterow.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2491
ej swiry wiem ze sie nie naucze plywac bez wejscia do wody, ale tu chodzi o cwiczenia w tym kierunku, o cwiczenia pomocne jakiies, ktore w jakims stopniu ( wiadomo ze nie tak jak trener i sparingpartner ) pomoga.no.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz proste cwiczenie - wejdz na dyskoteke albo na jakas dobra sekcje i krzyknij(chyba ze jestes tylko durnym internetowym krzykaczem a na takiego mi wygladasz)"Ej, świry".twoje problemy ze sparingpartnerem mina jak reka odjal
a po powrocie ze szpitala wez sie za lekture postu ronowicza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny bełkot Latykowskiego

Następny temat

Co zrobic By Miec Silne Uderzenie!!!!!!!!!!!

WHEY premium