SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla panny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Witam!
czy nie zarzuciłby ktoś treningiem dla kobiety 16-17 lat którego celem jest uformowanie sylwetki, spalenie tłuszczu i być moze trochę mięśni? szukałem w tym dziale, ale sęk w tym, że mam do dyspozycji jedynie ławkę, sztangi, sztangielki, modlitewnik i prowizoryczny wyciąg dolny

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
posłuchaj weż sobie zakup l-karnityne i ćwicz normalnie na sztangielkach,a jak masz siłe to też na sztandze,ćwicz sobie według swojego uznania,ale według mojego co dzień ,rób brzuszkii pompki.
Pozdrawiam!!!

duże mięsnie to zachwyt,wysiłek to koszmar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
bez zadnych supli.... ma ktos moze jakas inna rade?? PS - po nicku chyba widac ze nie pisze w swoim imieniu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozna tak ?

Następny temat

Dieta do oceny na szybkiego Sog`s

Wiecej