SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening budujący

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez panalbin z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Interesuje mnie właśnie ten typ treningu, zależy mi na zbudowaniu mięśni ale zaznaczam, że nigdy nie trenowałem (więc może inny trening będzie lepszy na początek)

W obliczu tak wielku wątków ciężko mi znaleśc interesujące mnie rzeczy. Mógłby ktoś dac namiar na konkretny post gdzie jest wszystko opisane odnośnie interesujących mnie wiadomości. Chodzi mi aby dokładnie były opisane cwiczenia (z fotografiami) i aby był rozpisany plan.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam

Kolego troche pomyliles dzial - przenioslbym Twojego posta ale nie moge (moze ktos z modów sie tym zajmie).
'Trening bdujacy' to bardzo szerokie pojecie...
Powinienes troche poczytac na temat treningu, odzywiania i suplementacji... tam znajdziesz sporo ciekawych informacji..
Ja ze swojej strony podma Ci linka do strony poświeconej buowaniu masy mięsniowej - wejdz, poczytaj a POTEM pytaj

http://www.czorcia7.zagrosze.net.pl/moja_strona/masa.htm

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
koniecznie napisz swój wiek, wzrost wage i na czym Ci najbardziej zależy-można sie domyślać, że o mase Ci chodzi

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
no tak pomyliłem działy, mam 1,86 m wzrosu i ważę 70 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
łooo to zdecydowanie masa na początek zajrzyj do działu trening albo najlepiej tam poproś o rozpiske...
pozdro

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Albo poczytaj to co masz pod linkiem ktory dalem wyzej - znajdziesz tam wlasnie info jak robic mase

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Tą dietę trzeba łączyc z treningiem od początku ? Może ktoś podałby coś sprawdzonego, chodzi mi o dietę i plan treningu, bo na tym forum jest tego strasznie dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Poczytaj... poczytaj....
Ja twierdze ze dieta jest nawet wazniejsza od treningu (jezeli mozna tak powiedziec)

Przeczytaj dokladnie tego posta:
https://www.sfd.pl/Co_wazniejsze_dieta_czy_trening_DO_MLODYCH!-t180609.html

Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przytyć!

Następny temat

Jak sie zmusic do jedzenia? :D

WHEY premium