SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening bez kreatyny nie ma sensu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508
poprostu nie jesteś dla mnie wiarygodnym źródłem wiedzy z takimi efektami - jakie efekty takie doświadczenie haha widać na siłe udajecie być ekspertami - a ja dziękuje takim ekspertom więc nie piszcie juz w tym temacie bo nic do niego nie wnosicie dziekuje raz jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Nie trzeba mieć żadnych efektów, by wiedzieć, że trening i dieta to podstawa i główna przyczyna efektów lub ich braku ;) A tak swoją drogą, jak na 7 lat ćwiczeń twoje efekty są raczej skromne, co dodatkowo utwierdziło mnie w przekonaniu, jak mało wiesz na temat treningu, diety i suplementacji. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
whitewolf8 - Akurat pozwolisz, że bedą się wpisywać tam gdzie uznam za słuszne, jesli nie dla Twojej wiedzy - to pro publico bono. Z resztą ten temat stanowi pewne zjawisko.
Wiedz też, że kwestia przesłanek na których budujesz swoje sądy względem mandatu do wypowiadania sie wtej czy innej sprawie - wpisuje sie idealnie w Twoje podejscie do kreatyny i siłowni.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Hmm,

1 - Mono - retencja wody - wiesz Ja takiej nie zauważyłem - bo trzymam w miarę dobra dietę po za sezonem, spożywam dużo kofeiny i robie aeroby.
Gdy odpuszczam trochę (dietę, aeroby może retencja jest minimalna).

2 - Trening cały czas na kreatynie w dawkach większych niż 3-4 gram dziennie nie ma sensu bo nie ma właśnie takiego progresu o jakim ty piszesz.

3 - Może jestes podatny na sugestie lub wmawiasz sobie, że po odstawieniu to już nic nie będzie , albo zaniedbujesz treningi i miskę -

4 - Apetyt mniejszy ? hmm nie wiem co ty masz za kreatynę, że po odstawieniu apetyt spada może jest z dodatkiem SAA.

5 - Spadki po Kreatynie tak ogromne o jakich piszesz Są NIEREALNE , ludzie nie maja takich po Środkach Dopingujących jeśli później dobrze mają dopięte na Guzik.

---

i jedno mnie denerwuje - Czy Dietetycy, Żywieniowcy czy Biochemicy muszą być przyładowani na MAKSA lub SKOKSOWANI, żeby być Autorytetem ?? - Chyba Nie.

Pozdrawiam i trochę skromności życzę bo jesteś zbyt agresywny jak na Kreatynę ( nie odbierze tego jakoś negatywnie, to tylko tak do zastanowienia)

Pozdrawiam Serdecznie i życzę Wielkich Sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508
adrianus - właśnie Tobie już podziękowałem - stosujesz się do swoich podstaw masz efekty - gratuluje
faftag- jedz dalej żelki
jabolcokk- w moim przypadku nie ma pojęcia sezon, poza sezonem - (byćmoże kręce za mało aerobów - z tąd retencja); o zaniedbaniach nie ma mowy - poprostu czuje brak kreatyny - co powoduje brak progresu w sile, masie, - a wręcz regres; nie wiem po co wzmianka o saa przy apetycie - dziwi Cię to?? - ja tak mam; jakie to ja nierealne spadki opisuje??
hehe fajnie że bronisz kolegów - dla Ciebie może są zanwcami dla mnie nie - nie muszą byc skoksowani - skoro ich wiedza niezawiele im pomogła to dla mnie tymbardziej nie pomoże - chyba że w regresie; co do agresji - nie objawia się bez powodu- niektórzy prowokują właśnie bez zastanowienia; także pozdrawiam jabolcokk :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok



pzdr

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-04-14 01:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Jako, że parę osób pisało na poprzednich stronach do mnie....



Otóż robiłem dwa cykle do tej pory raz mono, raz mono+jabłczan i niestety ale nie ruszyło mnie specjalnie. Postępy były ale takie, że mieściły się w efektach"zmiany treningu"bardziej niż tego, że to kreatyna dała mi jakieś efekty.

Nigdy nie miałem tych wyraxnych różnic, dokładania tych nawet 15-20kg na niektórych ćwiczeniach w typowym splicie na mase, jak to mieli niektórzy znajomi[choć to zwykle ci, co po długiej przerwie wracali na siłownie]....Nigdy czegoś takiego nie miałem.
Unikałem oczywiście laktozy w godzinach zahaczającyh o porę brania kreatyny itd. To samo jeżeli chodzi o spożywanie jakichś wiekszych ilości tłuszczu. I jakoś mnie kreatyna nie ruszyła. Ale oczywiście nie neguję jej pozytywnej roli, wiem, ze jest to jeden z tych suplementów, które jakoś działają.

Jeżeli chodzi o dawki kreatyny, zwykle standardowe, ale przez pierwszy tydzień za każdym razem zwiększone.



Kreatyna po prostu nie chce jakoś na mnie działać-a zawsze wszyscy dookoła mnie, którzy jako tako mieli pojęcie o siłowni ją wychwalali i mówili, że na nich działa bardzo dobrze...

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-04-14 01:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Bardzo mnie to Dziwi, jak kreatyna może wpływać na apetyt - przyspiesza tak metabolizm u Ciebie, to raczej coś nie tak z tą kreatyna?

Myślę, że te spadki siły itp to coś na podłożu psychicznym lub efektu placebo - czyli coś biorę, to działa.

Jak przestajesz brać to działa samoistnie, " Nic nie biorę , ale bezsens nic nie idze do przodu, już nie pocisne tyle, nie chce mi się jeśc itp."

Koledzy tyle nie ćwiczą lat co Ty, więc i efekty maja może mniejsze, ale doświadczenie innych ludzi + wiedza, którą można teraz nabyć łatwo pomaga bardzo dużo w praktyce.

Tu nie chodzi o bronienie kogokolwiek ale znam wielu ludzi ktorzy ćwiczą i jedynie początkujący spekulują na temat czy im wszystko spadnie po kreatynie, zazwyczaj spada bo przestaja ciwczyc po zaprzestaniu suplementacji kreatyna.

I z tymi znawcami - Biochemik się nie zna - tutaj to piszesz BZDURY - bo gdyby nie tacy ludzie to kreatyny raczej nie byłoby.

trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
MOREPOWER sprobuj np samego cell pumpa, albo jakis orotan albo cos, no nie wierze w to ze nic Cie nie ruszy, ja wlasnie na takim smiesznym CP notuje wzrost sily po 15-20 kg na wiekszych partiach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy dobrać ? Co najkorzystniejsze ?

Następny temat

Rady do cyklu CP + Mono + Kolejdoskop Supli:)

WHEY premium