SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening amatora :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Mam pewien problem otóż robiłem a6w, biegam, chodzę na basen i ćwiczę mam do dyspozycji hantelki 7.5kg, expandera, ściskacze, drążek. ( Moja waga: 60kg wzrost: 172 mam 15 lat) Lecz efektów za bardzo nie widać. Poradźcie co robić :) Jak byście mogli to może rozpisalibyście mi jakiś trening :) Bo dotychczas ćwiczę co 2 dzień na klatkę i biceps.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 61

Wzrost: 172

Cel treningowy: Przyrost masy mięśniowej i spalenie brzuszka

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: Koszykówka, dżoging

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki, expander, ściskacze, kółko,

Dieta: Właśnie szukam jakieś :)

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A6W sobie daruj, mit tego treningu został bardzo dawno obalony.

Poszukaj w dziale Trening w domowych warunkach Treningu dla początkujących Mawashiego, znajdziesz w postach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Dziękóweczka, ale nie mogę tam nic znaleźć może dałoby się podesłać konkretny link ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
pytanie 10 w FAQu odpowiedz na 2 stronie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący z przysiad i mc

Następny temat

NOwy plan DO oceny

WHEY premium