SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening aerobowy dla 56 latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26760
Witam.Panowie jakim tempem/tętnem powinien krecic na rowerku facet w wieku 56 lat.Jak ogolnie rozpisalibyscie plan.Wydaje mi sie ze 4x/week po 25 minut tetno 100.I co tydzien dorzucic 5 minut az do 45.

Celem jest zrzucenie wagi.Dodam iz dieta nie wchodzi w rachube,jedyne co to odpuszczecnie wcinania smieci itp. zastanawiam sie na pewna grupa suplementow.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - Halama w dniu 2011-12-31 00:37:22

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1335
W temacie zrzucania kilogramów zachęcam do przyjrzenia się bliżej treningowi interwałowemu zamiast klasycznego aero z niskim tętnem. Jest kilka powodów dla których taki trening jest lepszy dla palenia tłuszczu: 1) zwieksza EPOC czyli po ludzku po takim wysiłu spalanie tłuszczu jest wyższe nawet przez kolejne 48 godzin 2) nie zmniejsza siły i masy mięśniowej 3) Promuje hipertrofię - dodatkowa masa mięśniowa to dodatkowe kalorie spalane przez organizm całą dobę. Można poszukać informacji na necie na temat kompleksów sztangowych albo zainspirować się treningami w stylu crossfit. Istotne są tu natomiast takie parametry jak odpowiednia intensywność oraz odpowiednie obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
A ja jednak skłaniam się bardziej ku aerobom, pamiętajmy że Pan ma 56 lat, i zbyt duży wysiłek nie jest wskazany tym bardziej ze organizm jest zastany.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26760
Czesc kolego.Sam przez 10 lat stosowalem rozne programy treningowe..Ale tutaj pytanie jest odnosnie mojego ojczulka.Dysponuje jedynie rowerkiem.
Z braku czasu nie ma mozliwosci aby dzwigal zelastwo.Trening interwalowy mozliwy jedynie na rowerku.JEdnak wydaje misie ze wsteptnie przez 3 miesiace powinien sie rozkrecac,stalym tempem

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Mój też próbował zrzucić kg dzięki jeździe na rowerze ale bez diety efekt jest marny i chwilowy, raz zrzuca raz nabiera i tak non stop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
tętno 100 i brak diety=brak efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26760
Rano placek z 4 jaj + platki owsiane + slodzik
POzniej pol kostki twarog + platki owsiane + lyzka masla orzechowego + slodzik
Kasza gryczana + piers
Kasza/Ryz + piers

Przed snem lyzka masla orzechowego + kostka twarogu?

Co myslicie.

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7729
Nie znam się ale na moje oko to trochę brak tłuszczu, warzyw, orzechów, ryb, przynajmniej tak jak to jest napisane tu w podwieszonych tematach. Co do samego treningu to w dziale 35+ jest fajna rozpiska z samymi hantlami, może warto włączyć jako uzupełnienie tego roweru?

Koło Szeherezady przechodziłem

Chwilowo mnie nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26760
Warzywa i owoce pominalem.. ale sporo ich dostarcza.SIlownia odpada

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Czemu siłownia kup hantle i ćwicz w domu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy z dieta

Następny temat

Noworoczna dieta masowa pod 190cm/80kg

Wiecej