SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening - czy może być

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
Witam, wracam do treningów po około rocznej przerwie, tzn. ćwiczyłem miesiąc czasu teraz trening obwodowy, niestety mogę korzystać z siłowni tylko dwa razy w tygodniu to jest w poniedziałek i środę, oraz w czwartek mogę trenować w domu gdzie mam do dyspozycji hantle i sztangę łamaną, obecnie chciałbym zrobić trening masowy, ale ze względu na to, że podczas owej przerwy nabrałem sporo tłuszczu, zamierzam również biegać w dni treningowe oraz w sobote rowerek stacjonarny(tylko wtedy mam do niego dostęp). Ze względu na tak ograniczony dostęp do siłowni chciałbym ćwiczyć w następującej sekwencji:
pon -klatka,barki, brzuch
środa - plecy, nogi
czwartek - biceps, triceps, brzuch(gdyż na dostępnym sprzęcie tylko to mogę zrobić)
w ten sposób chciałbym poćwiczyć około 1,5-2 miesięcy a następnie zacząć pracę nad definicją(mam nadzieje, że będę miał częstszy dostęp do siłowni),
proszę o weryfikację tego pomysłu, ćwiczeń na poszczególne grupy jeszcze nie dobrałem ale skorzystam z atlasu ćwiczeń, jedynie to ilość serii a więc tak: klatka -12, barki - 9, plecy - 12, nogi -12, biceps -9, triceps -od 7 do 10, brzuch 6 serii
Dodam jeszcze, że przed ową przerwą mój staż treningowy wynosił 2 lata, właściwie 2,5 ale to pierwsze pół roku to była typowa zabawa z siłownią...
Z góry dziękuje za pomoc...

zyj i pozwol zyc innym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Dosyc dobry rozklad i ogolnie plan dopasowania sie do sytuacji.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
no też mi się tak wydaje, że nie jest źle teraz rozpisze poniedziałek:
klatka
- wyciskanie na maszynie leżąc 4 serie 12,10,8,8
- wyciskanie na maszynie siedząc 4 serie 8,8,8,8
- rozpiętki na leżąco z hantlami 4 serie 10,10,10,10
barki
-wyciskanie sztangi stojąc 4 serie 12,10,8,8
-wyciskanie na maszynie(z przodu) 10,10,8,8
-podciaganie sztangi wzdluz tulowia 10,10,10
brzuch- unoszenie nóg w zwisie na drążku 3serie po 20
-brzuszki na lawce skosnej glowa w dol 3 serie po 15
po treningu bieg okolo 3 km

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
prosze o komentarz aha klatki narazie nie trenuje na sztandze, gdyż dopiero miesiąc stosowałem trening obwodowy, więc jeszcze z 2-3 tygodnie chcę poćwiczyć głównie na maszynach

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3317
ja bym zaczal juz pracowac na laweczce ze sztanga z mniejszymi ciezarami latwiej bedzie ci cwiczyc technike
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
tzn. też o tym myślałem ale stwierdziłem, że jeszcze troche potrzebuje na odzyskanie trochę siły oraz przyzwyczajenie mięśni i stawów do większego wysiłku...

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
no tez o tym myślałem, ale stwierdziłem, że lepiej jeszcze przyzwyczaić mięśnie i stawy do większego wysiłku poprzez trening na maszynie

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
dokladnie sie zgadzam z ostatnim zdaniem i WLASNIE DLATEGO uzywaj wolnych ciezarow

maszyny out

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy napewno rozwijające się mięśnie nie zastępują tkanki tłuszczowej

Następny temat

Trening mięśni brzucha

Wiecej