SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening FBW do oceny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
zawodowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy w Ladies

Staż ogólny 2 lata

Dwa lata stażu, ale czego? Bo chyba nie siłowni? Twój plan bynajmniej na to nie wskazuje.

Trening:

Aeroby:
Orbitrek : 10 min
Bieżnia: 30 min na poziomie 70-75 % cardio max


Trening aerobowy wykonujemy albo jako osobną sesję treningową, albo po treningu siłowym, nigdy przed. Przed siłowym robimy natomiast ok. 10 min rozgrzewki (orbi, bieżnia, rowerek itd.)

Siłowe

Do wymiany

Cel : redukcja ok. 15 kg, siła i widoczna rzeźba

Od razu zaznaczam, że my tutaj NIE pomagamy zrzucać kilogramów ale staramy się pomóc w zdrowy i rozsądny sposób obniżyć procentową zawartość tłuszczu w organiźmie. Jak na razie, o rzeźbie możesz zapomnieć na conajmniej rok, bo czeka cię walka ze sporą nadwagą. W tym możemy Ci pomóc, ale musisz wykazać się cierpliwością i wytrwałością. Będzie się to wiązało z trzymaniem diety i progresywnymi treningami.

Więc jak, wchodzisz w to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co do planu:
kolejność optymalna w FBW to
nogi
klatka
plecy
barki
triceps
biceps


Bazuj na wolnych ciężarach. Na wieksze grupy mięśni po 2 ćwiczenia a na biceps/triceps jedno jeżeli nie wcale. I tak dostana swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
tak 2 lata na siłowni,20 kg mniej w ciągu 1 roku a 2 rok to tylko podtrzymywanie efektu :)
wiem o tym że aeroby po siłowym ale tego nie robię ze względu na ograniczony czas i ze względu na zdrowie, nie mogę wyskoczyć okres jesień/zima po aerobach na zewnątrz a nie mam czasu na czekanie aż "ochłone" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Biceps,triceps,barki robie na wolnych ciężarach czasami klatkę jeśli jest wolne stanowisko :)
Dziękuję za radę Hubert81
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
do Martucca :)
Wchodzę w to ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Biceps,triceps,barki robie na wolnych ciężarach czasami klatkę jeśli jest wolne stanowisko :)

Miałem na myśli raczej przysiady, martwe ciągi, wiosłowania i wyciskania.

Nie, to nie są "męskie" ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Rozumiem ale tu pojawia się problem ponieważ mam dyskopatie odcinka lędźwiowego jestem po rehabilitacji tego typu ćwiczenia, które podałeś nie mogę robić:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zaraz, zaraz, po kolei...

skoro dziewczyna na poważnie ćwiczy od września (czyli dwa miechy), to niech sie oswoi z maszynami, potem ją będziemy na wolne cieżary wrzucać.

leelaa26, masz jakiegoś ogarniętego trenera na siłowni, żeby Ci pokazał technike wykonywania poszczególnych ćwiczeń?

i edytuj posty - służy do tego ta karteczka z ołówkiem na nagłówku posta

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-11-24 15:58:24

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sporty walki

Następny temat

elTigre / plan na redukcję

WHEY premium