SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
Siema. Ćwiczę 2x w tyg tajski boks, 2x w tyg chodzę na siłkę + Jeżdże na rowerku +/- 2x. POzatym codziennie a6w. Nie mam jakiejś profesjonalnej diety,
ale staram się jeść rzeczy na ogół lekkie...Moim celem jest poprawienie sylwetki, nabranie masy (oczywiście mięśniowej) oraz zrzucenie fat'u. Moje pytanie to, czy takim oto treningiem mogę osiągnąć me cele. Oczywiście wiem, że nie da się równocześnie gubić fatu i łapać masy mięśniowej (rzekomo), dlatego moim zamiarem jest najpierw pozbycie się sadła, a później łapanie czystego mięska :p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
jakim treningiem??

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
chodzi ci o siłownie ta?
1 dzień
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 4serie 8pwt
Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 4 serie 8pwt
Wyciskanie "francuskie" sztangielkami w leżeniu 4serie 8pwt
Pompki tyłem 2 serie max.pwt
Szrugsy 3serie 8pwt
2 dzień:
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z supinacją 3serie 8pwt
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3serie 8pwt
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3serie 8pwt
Wyciskanie sztangi zza głowy 3serie 8pwt
Drążek 3serie max.pwt

Proszę o wszelkie poprawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1656
Jak chcesz zrzucić troche tłuszczyku i przygotowac mięśnie do przyrostu masy zrób narazie ACT i jeździj na tym rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
Problem w tym, że chodze na siłke z kumplami do piwnicy, a jak narazie nie jest to zbytnio rozbudowana siłownia :D takze może inne pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1656
Ułóż sobie odpowiednią dietę. Dieta ta musi byc uboga w tłuszcze(unikaj tłuszczy pochodzenia zwierzęcego) i średnio w węglowodany. Podstawa jest taka. Kiedy wiesz że nie będziesz miał dużego wysiłku fizycznego, jesz produkty o niskim indeksie glikemicznym (glukoza jest wolniej spalana i przez to nie odkłada się jako tkanka tłuszczowa.) produkty o wysokim IG mozesz zjeść odrazu po treningu (np. jak skończysz jeździc na rowerze), aby uzupełnic pokłady energi. Oczywiście nie zapomnij o materiale budulcowym jakim jest białko jedz go około 2xwaga ciała- jak narazie powinno wystarczyć. Przeliczając na kcal to nie przekraczaj 1900kcal dziennie. Po jaimś czasie sam zobaczysz efekty. Spalisz troche tłuszczyku i bedziesz mógł nabierac mase mięsniową i wtedy ta siłownia w piwnicy zupełnie Ci wystarczy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic z plaska gora klaty i dluga szyja

Następny temat

BARKI-Jak Robić???!!!!

WHEY premium