SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening,ilość powtórzeń,serie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552
Witam,chciałem się was doradzić w ćwiczeniach .Znalazłem taką stronę jak http://www.kulturystyka.pl/atlas/ jest dużo ćwiczeń na każdą partię mięśniową,ale dowiedziałem się że nie wszystkie ćwiczenia są dobre m.in
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM.I nie wiem ile serii,ile powtórzeń w jakim ćwiczniu ponieważ wszedzie pisze co innego;/
Chciałbym ćwiczyć na mase.Nie wiem czy dokładać cięzar i zmniejszać ilość powtórzeń czy jak?
wzrost: 177 cm
waga: 68 kg
staż ? hmm ćwicze gdzieś koło 10 miesięcy ,ale to tak bez diety ani nic,teraz zakupiłem sobie odżywkę białkową i diete mam taka nawet ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
pojedyńcze pytania - odpowiedni wątek w dziale w podwieszonych.
jeśli zakładasz 'swój' temat, wg regulaminu wypełnij ankietę działu, napisz plan wg którego aktualnie ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
duzo nam to mowi ze masz odzywke i diete nawet. jak zakladasz pytania to sie precyzuj. rozpisz wszystko jak kolega wyzej prosi. co robiles przez te 10miesiecy. jakies zmiany wagowe? jak z sila w treningu wczesniej i teraz

powtórzenia i serie to kwestia indywidualna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split partia 2x/tydzień do sprawdzenia

Następny temat

Trening na mase , 15 lat

WHEY premium