SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tran Tradycyjny z Islandii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4129
Witam,
co sądzicie o tym tranie?
W składzie nie podają z jakich ryb jest otrzymywany. Wartości podane w tabeli EPA/DHA są jednymi z wyższych wśród tranów, do tego przystępna cena.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-11-13 23:23:44

"Go Train, or go Home"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4129
Mam prośbę do moderatora aby zmienił nazwę tematu i wykasował link z postu :). Chodzi mi o tran "Tradycyjny z Islandii" o smaku cytrynowym. Dzięki!

Zmieniony przez - PonczekMwo w dniu 2017-11-13 23:12:29
1

"Go Train, or go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10740 Napisanych postów 118302 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1387533
Wygląda ok. moim zdaniem jak inne trany, możliwe że jak zakupisz to na opakowaniu będzie napisane z jakich ryb, ja bym wziął na przetestowanie.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Testuję go i smakuje ok, już drugą butelkę nabyłem. Nie czuję, aby był zjełczały, gorzki etc, piję z kielona. Może aromat cytrynowy trochę mógłby maskować ewentualne zjełczenie? Na opakowaniu pisze, że otrzymany został z ryb pochodzących z Islandii. Czytałem jakiś czas temu artykuł nt. produkcji tranów i nie wyglądało to za ciekawie.
1

"Go Train, or go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3787 Napisanych postów 63121 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679162
Możesz jedynie mieć nadzieję, że jest dobry jakościowo. W smaku raczej tego nie wyczujesz. Polecam kierować się ceną względem ilości EPA i DHA.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozdzielić makroskładniki na pory?

Wheyvita