SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tradzik po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
a jeszcze mam takie teoretyczne pytanie, załóżmy że za jakiś tam czas wyleczę całkowicie ten trądzik, będe nawet bez blizn i przebarwień. chcąc zacząć cykl omka + metka jakie jest (pi razy oko) prawdopodobieństwo wystąpienia syfów? czy to stricte na cyklu czy już na odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przebarwien i blizn nie wyleczysz. Kiedy i czy wystapia to zalezy od Twojego organizmu, nie ma magicznej rady. Jak zauwazysz ze jest syf, to 20mg dziennie mozesz brac i obserwowac organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak przebarwienia są typu że pryszcz jeden na drugim a dookoła nich czerwona skóra to jak znikną pryszcze to i zniknie ta czerwona skóra , może o takie przebarwienia mu chodzi . Ale przebarwienia jako przebarwienia skóry nie zejdą .

magicznej rady niema ale jak mamy mierzyć pi razy oko to szansę są małe . Wygrzebałem kiedyś ze 3-4 takie opinie gdzie z ogółu wychodzi że na cyklu może ewentualnie coś wyskoczyć ale po cyklu zniknie , albo coś typu że na cyklu dosłownie nic gorzej na odbloku , ale wszystko wraca w miarę do normy .

sam teraz się przekonam na 100% jak to będzie zemną , ale trzeba jeszcze poczekać . teraz coś tam wyskoczyło ale zniknie pewnie za 3 dni , miałem tak 2 miesiące temu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi po winie nic nie pomoglo, musialem brac roa znow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o qrwa właśnie podjadam wino od 2 dni :'-(

po jakim czasie cię wysypało ?? i czy to tak nagle czy systematycznie i jak zaczęło sypać to odstawiłeś od razu czy leciałeś dalej ?

no teraz to mi serio zj**ałeś humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisalem o winie wczesniej , poczytaj, wysyp powoli, ale to nie byly juz syfy, a raczej podskorne wrzody zostawiajace blizny, konczysz wino i ci nie zejdzie, musisz wziasc roa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
a u mnie coraz lepiej ale niestety zostaja czerwone plamy ktore w ogole nie bledna wiec mowa chyba wlasnie o tych przebarwieniach co nie znikaja o ktorych piszecie ;/

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będę obserwował skórę 3 razy dziennie na całym ciele jak by coś takiego zaczynało się pojawiać to od razu odstawiam nie będę ciągnąć dalej . A już teraz zamawiam sobie TADa w razie zonka , albo może zaczne go od razu wbijać ...

Kult a trenu próbowałeś po roa ?? bo myślałem aby przykuć przy kolejnym cyklu .

- na te przebarwienia to 6 miesięcy po odstawieniu izoteku spróbował bym u kosmetyczki kwasu TCA , a najpierw się zapytał co ona o tym myśli . to chyba 200zł kosztuje albo i mniej , nie pamiętam dokładnie , sam miałem to już dawno zrobić na lekkie blizny ale dopiero we wrześniu zrobię

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-06-14 16:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olejcie kosmetyczki, przebarwienia bladna latami czasami. Tren nie ma wplywu prawie po roa albo podczas brania roa. Mozesz obserwowac skore, ale pewnego dnia jak Cie nie wyp******i gdy wino osiagnie stezenie to juz nic nie poradzisz.Jakie wino i ile bierze, jak dlugi cykl i z czym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na PH - EPI

Następny temat

cykl dla dziewczyny

WHEY premium