SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik stosowanie spirytusu salicynowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
Witam od pewnego czasu używałem spirytusu salicynowego na trądzik. Wyczytałem że jednak jest to szkodliwe na skórę. Zużyłem jakieś 5 butelek po 100ml w ciągu kilku miesięcy. Czy mogę tego żałować ? Teraz nawilżam skórę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3731
Zależy jak duży masz trądzik. Ja też stosowałem i nadal stosuje spirytus bo bardzo dobrze działa, ale nie potrzebowałem stosować codziennie tylko raz na jakiś czas. Dłuższe stosowanie może wpłynąć źle na skórę. Wypróbuj może tonik ze spirytusem 2%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toniki itp ze spirytusem wysuszają cerę co za tym idzie skóra będzie się bardziej przetłuszczać i możesz zniszczyć sobie cerę i będzie Ci się świecić cała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
Ok dzięki to teraz będę rzadziej stosować. Bo używałem nawet 3 razy dziennie przez kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
Nie chcę zakładać następnego tematu więc tutaj spytam. Od zawsze mam podkowy pod oczyma. Pod 1 okiem jest ona większa a pod drugim mniejsza. Można coś na to zaradzić ? Czytałem temat który jest przypięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Odnośnie stosowania spirytusu na trądzik jest to głupotą , która z czasem może przynieść całkowicie odwrotny efekt. Skóra jest nagminnie wysuszana , więc stymuluję to ją o wytwarzania większej ilości łoju. Odstawisz na jakiś czas spirytus i cię wysypie , że łomatko !! Jeżeli wyprysków jest mało polecam udać się do apteki bo jakąś maść bez recepty do stoswania punktowego ,do mycia skóry polecam http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=762  koszt ok 30 zł ale bardzo wydajny, ja mam małe problemy ze skórą a mimo to dermatolog mi zalecił ten żel do trądziku różowatego i daje radę.

Jeżeli masz poważne problemy ze skórą , odstaw jak najszybciej ten nieszczęsny spirytus i udaj się do dermatoloa.

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2012-10-31 12:40:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3731
To niby dlaczego pisze na spirytusie: "zalecany do cery z trądzikiem". Spirytus pomaga na trądzik ale trądzik mały, jeżeli ktoś ma większe problemy ze skóra to oczywiście lepiej iść do dermatologa. Jeżeli jednak ma pojedyncze wypryski to spirytus spisuje się super, nawet można go punktowo nakładać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od czasu do czasu można zdezynfekować twarz spirytusem... ale na pewno nie do codziennego użytku.. tak mówiłem Ja i Malutka.. organizm będzie wytwarzał jeszcze więcej łoju . Lepszym rozwiązaniem byłby tonik antybakteryjny i nie zawsze to musi być z alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
qubo trądzik to trądzik - pojedyncze wypryski to pojedyncze wypryski. Jeżeli jesteś taki mądry proszę bardzo stosować spirytus na twarz pokryta trądzikiem z pewnością to będzie bardzo mądra. A żeby wiedzieć , że spirytus stosowany w takich przypadkach zrobi Ci gnój na twarzy nie trzeba być geniuszem... poza tym sam napisałeś , że dłuższe stosowanie nie jest dobre. więc Twoja druga wypowiedź ima się z celem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja dłoni

Następny temat

Wysoka ilość białka

WHEY premium