SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik, a tabletki z drożdżami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 435
Witam. Otóż mam taki problem. Zacząłem brać tabletki "Lewitan drożdże piwowarskie" na trądzik. Na początku zacząłem brać 6 tabsów dziennie (na opakowaniu jest napisane 2-4 tabletki 3x razy dziennie, więc maksymalnie 12 na dzień). Z pleców wszystkie krosty mi zeszły, aż byłem w szoku, ale za to na twarzy bardzo się pogorszyło. W internecie gdzieś czytałem, że na początku jest wysyp więc, brałem dalej, ale cały czas było gorzej. Zmniejszyłem dawkę do jednej tabletki dziennie, potem zwiększyłem do 3 tabsów dziennie i nadal mam wysypy. Teraz parę dni już nie biorę i się uspokaja, ale znów na plecach się pojawiają.W dodatku, krosty w czasie brania tabletek bardzo wolno schodziły. Zastanawia mnie czemu tak się dzieje, zauważyłem też, że w trakcie brania tabletek więcej łoju się wytwarza na twarzy. Może ktoś z was miał z tymi tabletkami styczność, albo wie czemu tak się dzieje?

Zmieniony przez - jakiskoles123 w dniu 2014-10-25 22:16:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 10 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
w tej sprawie zalecam konsultację z dermatologiem.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1487
brales to bez konsultacji lekarskiej ?:> :O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kość strzałkowa po rekonstrukcji ACL

Następny temat

Staw barkowy problem

nutloveb