SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tomaszS/ Dziennik treningowy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dobry kumpel Interesujesz się takimi zwierzątkami, czy pod chwilą fantazji nabyłeś?
Widzę, że baaardzo sporo biegasz. Skąd jesteś? Czy bierzesz udział w biegach ulicznych nawet nie pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Ciekawa przemiana, z tak zapalonego biegacza jak Ty w maniaka siłki:) Ciężarami treningowymi się nie przejmuj, przez długi czas nie trenowałeś kompletnie pod względem siły, więc nie miej sobie nic do zarzucenia. Zresztą, jakby tak wyliczyć maxy na 1 powtórzenie, to w 3-boju masz jakieś 360 kg, nie jest źle. Ponieważ jest zbyt późno i nie chce mi się szukać po tematach, mógłbyś odpowiedzieć, gdzie i jak kupić tego FitMaxa-Don't stop? Cholernie by mi się przydało, a tak jak zaglądam czasami do sklepów z odżywkami, jakoś nie wpadły w oczy takie cudeńka. Podałbyś link, jak to zamówić przez sfd? Btw, uważaj żeby spider nie schował się gdzieś za obciążnikami - jeszcze spadnie Ci na twarz jak będziesz sztangę wyciskał...;););)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Witam!

Udało się! Wstałem o 5:20, pobiegałem i na rowerze pojezdziłem!

Kalikstat - ja kiedyś hodowałem takie zwierzęta, może kilkadziesiąt miałem w tym największego ptasznika świata - Theraphosa Blondi (lub Goliath Bird) - wpisz sobie na YT (serio przeogromny i agresywny!)
Potem jaszczury w tym tylko kilka w Polsce wtedy było - Anolis Equestris. Bardzo miło wspominam Agame Brodatą, ale nie przepadałem za wężami - jakiś dziwny wstręt i respekt czułem.

Kalikstat który z Twoich dzienników jest aktualny? Też bym z chęcią zaglądnął.

Gats 2 - https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Don_t_Stop-opis27647.html proszę, ale coś widzę że brakło. Jeśli chodzi Ci o jakieś wyrwanie z butów to się rozczarujesz, jeśli o skupienie, odsunięcie zmęczenia - to polecam w 100%!! Zależy też jak reagujesz na kofeinę - możliwe że wtedy odczujesz intensywniej!

Pozdrawiam!!

Wieczorem wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W sumie to oba prowadzę równorzędnie, bo jeden w dziale dla początkujących, a drugi w konkursie KELTON. Ale zapraszam do tego: [https://www.sfd.pl/Kalikstat__pokonać_przeciwności_-t861492.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Cześć!
Dzień 11 - bieganie+ rower (2x16min - ostro).

Dystans: ~12km
Czas: ~1h
Kcal: 900
Średni puls: ~155 uderzeń na minutę.

Wszystkie dane są orientacyjne ponieważ pulsometr zaczął mi wariować, swego czasu zaczął pokazywać ponad 200 uderzeń

Dieta:

W takie dni jak ten mam straszny głód, a fakt, że staram się coś zbudować, sprowadza że jem dużo. Nie oszczędzam z węglami i jem też owoce (dzisiaj zjadłem 3 owoce).

1. Owsianka + WPC + owoc
2. Graham + jajko
3. Graham + jajko
4. Ryż + pierś + oliwa + owoc
5. Twaróg chudy + słonecznik (nasiona) + trochę owsianych (miałem ochotę na węgle).

Suplementacja:

Właściwie cały czas bez zmian.

Rano przed bieganiem BCAA (14 gram)
Po bieganiu: cm3 Trec
Po śniadaniu: witaminy, Omega3.
Przed snem : witaminy, Omega3, MACA (jakoś Maca albo przestała działać - przyzwyczajenie organizmu, ale nie czuje tego co początkowo. Biorę ot tak bo zakupiłem, ale nie kupię już).

Uwagi:

Po poniedziałkowym zastaniu, byłem wkurzony na siebie i na swoje bieganie. Dzisiaj jednak udało mi się zebrać doope i ruszyć w trasę. Kiedyś przeczytałem w biegowym felietonie Jacka Fedorowicza (też biega), że "człowiek to taki wygodny twór, który w momencie siedzenia - chce siedzieć, jak śpi - chce spać, jak natomiast ruszy w trasę i biega - to chce dalej biegać". Coś w tym jest...

Dzisiaj chyba ostatni trening w Parku Śląskim (jeszcze do niedawna Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku - PRL'owski, przepiękny pomysł dla pracujących ).
Jeśli ktoś czyta moje pisanie ten wie, że jestem w tej pracy ostatnie 2 dni. Przebiegłem w tym parku tysiące kilometrów, znam go jak własną kieszeń, znam i kojarzę większość ludzi.
Zrobiłem sobie kilka pamiątkowych, sentymentalnych zdjęć.
Wam przedstawię Narodowy Stadion Śląski (ten legendarny, jeszcze w przebudowie).






Dzisiaj też dostałem w końcu IHS - Show Time. Nie było nikogo w domu, więc odebrała sąsiadka.
Niby powinienem być jej wdzięczny i się cieszyć z uprzejmości, z drugiej strony ... niedawno mi go przyniosła. A gdybym tak miał trening...
Jutro otworze i dam czadu. Boję się jednak wpływu geraminy. Po próbce było wszystko okej, ale nie wiem co będzie jutro. Chrzanić odczucia, chodzi mi bardziej o ... Wacława
Macie jakieś doświadczenia z geraminą odnosząc się właśnie do tego co napisałem?


Pozdrawiam,
tomaszS









Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2012-08-29 22:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Wiem, wiem - edytuj, jednak tak będzie czytelniej.
Zauważyłem już nie pierwszy raz, że początkowo przyjmując kreatynę moja forma jest bardziej żylasta.
Dzieje się tak tylko w pierwszych dniach, mam wrażenie, że woda "odchodzi" spod skóry... Może źle to ująłem, ale po ponad tygodniowym zażywaniu kreatyny (oczywiście też wpływ węgli i innych czynników !) jestem w bardzo dobrej formie, jeśli chodzi o użylenie, nabicie mięśni. Na plus również zaliczam trening wytrzymałościowy!

Wiele osób uważa i praktykuje przyjmowanie kreatyny cały rok (3-5 gram dziennie). Jak jednak przejść z typowego cyklu, na cykl całoroczny?
Czy:
1) zaprzestać planowany cykl po np. 8 tygodniach - potem przerwa 8 tygodni i wejść na cykl przyjmowania rocznego, lub:
2 zaprzestać planowany cykl po np. 8 tygodniach - potem bez przerwy przejść na cykl przyjmowania rocznego (3-5 gram dziennie).
Jak myślicie, co lepiej?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1033
Moim skromnym zdaniem kreatynę można brać cały rok ale z krótkimi przerwami lepiej to wyjdzie dla ciebie i organizmu ja zrobiłem cykl na mono i potem bez przerwy ponownie cykl na mono ale to mija się z celem bo organizm zaczyna się przyzwyczajać mi wystarczy gdzieś 2 tygodnie przerwy i jestem wyczyszczony woda schodzi i małe spadki są ale zaznaczam że dziennie potrafię wypić do 8L wody przy 193 cm wzrostu i wadze 90 kg ale moim zdanie lepiej jest zrobić cykl np. na mono 2tyg przerwy potem na cm3 2tyg przerwy i jakieś oro albo Kre-Allkalyn żeby nie było ciągle to samo w kółko i organizm się nie przyzwyczajał tak szybko takie jest moje zdanie sam musisz zobaczyć po sobie ile przerwy potrzebujesz

Zmieniony przez - Wlodi2506 w dniu 2012-08-29 23:24:47

Zmieniony przez - Wlodi2506 w dniu 2012-08-29 23:26:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Ja bym leciał bez przerwy kreatynę w ramach "podtrzymania". Jeżeli chcesz roczną suplementację to przerwa nie miała by sensu według mnie :)

Bardzo fajny dziennik, śledzę z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Nie występowałeś pod innym nickiem na forum? Bo to zdjęcie co udajesz fokę gdzieś już widziałem :)

Fajnie prowadzony dziennik, będę zaglądał.

Edit: To może w MH Cie widziałem?

Zmieniony przez - Sezonowiec ^^ w dniu 2012-08-30 13:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Witam!
Może Ci się pomyliło i widziałeś mój temat w dziale galerii zdjęć bo niektóre się powielają też tutaj.
W MH byłem w 2010 roku w kwietniu
Wieczorem dam wpis - dzis dół klaty i triceps. Już doczekać się nie mogę.
Przed wypije sok z gumijagód ( ) - też nie mogę się doczekać (mam na myśli Show Time).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ewolucja metod treningowych w kulturystyce na przestrzeni lat.

Następny temat

Przysiad - technika do oceny. FILM

WHEY premium