SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszczyk i clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dE^SiRE z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.waze 56 kg i przy wzroscie 164 niestetynazbieralo mi sie troche tluszczyku w okolicach ud,posladkow i brzucha, no i ten cellulit:(. zamierzam cos z tym zrobic-moj plan-silownia,bieganie,basen,dieta.nie chce wygladac "zawodowo" a jedynie zrzycic tluszczyk, jezeli mozna kilka porad z tym zwiaznych. przeczytalam na forum,ze podczas spalania tluszczu maleja piersi-moje sa i tak male:( czy sa jakies sposoby na spalenie tkanki tl a jednoczesnie zachowanie rozmiarow piersi? jezeli tak to prosze o wypowiedz. chcialabym tak do wakacji zrzucic jakies 4-5 kg czy jest to mozliwe? myslalam nawet o clenbuterolu,bo slyszalam,ze spala tluszcz-co o tym myslicie?
z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7504
Jak kilka lat temu, zapisalam sie na silownie, kolega polecil mi cletenbuterol. Teraz juz wiem, ze to nie byl moj kolega . Na forum dowiedzialam sie, ciekawych rzeczy odnosnie tego "cudownego" specyfiku Schudlam z 55 do 48kg bez pomocy cudownych srodkow. Radze lepiej zajac sie dieta i cwiczeniami. To lepiej wyjdzie Ci na zdrowie.

Pozdrowienia

Marcia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze nie pytać o ten srodek w dziale Fitness. Jeżeli już to w dziale Doping. Najkrócej mówiąc nie jest to środek dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Sytuacja nie jest taka beznadziejna . Prawdą jest to że przy spalaniu tłuszczu maleja piersi . Ale jest na to stary sprawdzony sposób trzeba je podczas zrzucania tłuszczyku systematycznie masować . Najlepiej do tego nadaje się jakis fajny chłopak . W sumie mógłbym sie podjąć tego zadania efekt murowany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI CYKL LEPSZY??????????

Następny temat

Od początku

WHEY premium