SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszcze w diecie , zawartosc, podzial

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
czesc, jak waze 74 kg przy bfie 8 % to ile gram mam spozywac tluszczu dziennie, dieta ta jest na mase, oraz jakie proporcje pomiedzy kwasami tluszczowymi zachowac, moga byc takie :
nasycone 1,5
jednionasycone 2
wielonienasycone 0,5 ?
jestem naturalem jak cos bo wiem ze ci co koksuja to tluszcze maja prawie zero co niektorzy, ale to raczej dla mnie to nie bedzie dobre
dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
tłuszcz do 0 bardzo rzadko się zbija, raczej tylko zawodnicy tak robią

proporcje ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Ogilnie ile moge przyjac tluszczy? Moze byc cos w tym stylu: 10 g fatu z kurczaku, 30 g tl z makreli, 20g tl z masla i 14 g z orzechow wloskich, daje mi 74 g tluszczu. Fobrze wyliczylem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
może być, aczkolwiek nie musisz tak dokładnie liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Ok, slyszalem zeby nie liczyc tluszczu ze skrobiowych produktow. A wlasnie , wiecej tluszczu w diecie , ok 30% pomaga utrzymac wyzszego tescia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Licz z wszystkich produktów. Poza tym łatwiej wrzucać w dziennik produkty, które przeliczone zostaną niż później bawić się w jakieś odliczanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Domer ale meczy takie liczenie ze zboz, widzialem w dziennikach ze zaeodnicy nie licza fatu ze kasz czy ryzow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
W jakim sensie męczy? Wpisujesz w dziennik i sam Ci wylicza wartości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
No wiem ze wpisac wystarczy, ale nie zawsze jest czas na wpsiy do dziennika, a poza tym nie jem codzien tego samego , raz zjem 400g ww z ryzu a raz z tyle samo z kaszy gryczanej, a to jest ok 10 g fatu, i wtedy bym musial odliczyc caly olej rzepakowy ktory stale jest wliczony. Za duzo zabawy z talim liczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Rób jak Ci wygodniej. Ważne żebyś to kontrolował.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redykcyjna dla dziewczyny

Następny temat

Dieta na redukcje. Pomoc

WHEY premium