SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tluszcz czy skora?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Malinowa z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
Hej mam taki problem z brzuchem. Ostatnio dużo schudlam bo aż 12 kg w dwa miesiące ważyłam wtedy 58kg teraz 45-46 z obliczen wynika ze mam niedowagę jednak brzuch dalej nie wygląda tak jakbym chciala nie wiem czy to tluszcz czy skora co mam zrobić bo chudnac juz nie chce wydaje mi sie ze mam tluszcz na brzuchu ale jak mam go zgubić nie chudnac juz wiecej. pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uf. Złap skórę na brzuchu w palce. Jak jest więcej niż parę mm (a jest), to to tłuszcz.

Nie spalisz go, jak widać po twojej sylwetce i wadze, bez skrajnego wychudzenia. Innymi słowy zamiast redukować i katować brzuszki, polecam zabrać się za planową rekompozycję i korekcję składu ciała. Nabierzesz mięśni, to będziesz mogła się dociąć bez efektu szkieltorowatego skinny fata. Zdrowiej i ładniej.

Katowanie cardio w jakiejkolwiek zone i a6w ci nie pomoże. Polecam siłkę.

Podsumowując-jesteś za chuda, żeby się dalej redukować.





Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-06-29 17:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Wróżenia z fusów tu nie praktykujemy. Daj zdjęcia z przodu i z boku oraz krótkie info o sobie, wiek, wzrost, aktywność, jaka dieta była itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
Wiek: 23lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
Wiek: 23lata Wzrost: 158cm podczas odchudzania cwiczylam 5-6razy w tygodniu orbitrek po 50 min, cwiczylam z ewa Chodakowska ,skalpel,killer, abs różne brzuszki. Dieta byla taka ze poprostu pieczywo zamienilam na ciemne pelnoziarniste, chude mieso pierś z kurczaka, kurczak bez skory, brązowy makaron, ryz, owoce, warzywa, słodyczy kompletnie nie jądlam żadnych fast foodow miescilam sie w 1500kcal pozniej 1200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
Jądlam gdzies tak ok 4 posiłki co 3godziny








Zmieniony przez - emily23 w dniu 2015-06-23 18:56:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Utrzymuj bilans kaloryczny równowagi i kontynuuj brzuszki
https://www.sfd.pl/Dlaczego_warto_robić_brzuszki-t333899.html 
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Schudłaś bardzo agresywnie i niezdrowo, 20% masy ciała w dwa miesiące. Dieta też nie "dopięta" czyli taka na mniej-więcej byle mało kalorii. Oczywiście skuteczna bo waga niska ale na pewno poszło dużo mięśni, braki wit-mineralne, skóra nie zdążyła się wchłonąć a organizm i tak obronił tłuszczyk na brzuchu. Proponuje następującą procedure:
1. Pogodzić się z tym, że na to lato nie zrobisz idealnego brzucha i nie próbować tego dalej ciągnąć.
2. Dokładać powoli kalorii tak, żeby wyjść z diety, nawet przytyć nieznacznie ale dojść do jak największego pułapu kcal. Musisz naprawić metabolizm i odżywić organizm.
3. Dietę i trening poprawiać, dużo czytać itp.
4. Wygląd brzucha powinien się poprawić w ciągu 2-3 miesięcy, treningu i dobrego odżywiania.
5. W razie potrzeby za 2-3 miesiące wejść znowu na dobrze zbilansowaną dietę i dopalić tłuszczyk.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
A co mam ćwiczy dokladnie jakie ćwiczenia wykonywać żeby poprawić wygląd brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
Zapomniałam dodać ze jestem po ciąży tzn juz 5 lat minęło od urodzenia dziecka przytylam wtedy 25 kg i ważyłam 75kg po trochu gubilam kg przez te lata aż doszlam do 58kg. Ostatnio tez się wzięłam za siebie ale jak widac nie do konca. Właśnie z tych 58 kg doszlam do 46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W zasadzie rodzaj ćwiczeń jest obojętny, istotny jest czas trwania oraz rozpoczęcie bezpośrednio po 20-30min aerobach aby wejść w tzw. fat burning zone
Najpopularniejsze ćwiczenia to
http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/abs-czy-a6-weidera-ktory-zestaw-cwiczen-na-plaski-brzuch-jest-lepszy_41655.html 
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 123
Abs ćwiczę caly czas 6 weidera tez cwiczylam, jak napne mięśnie to sa widoczne i czuje je ale pod skora. Ćwiczę teraz skalpel Ewy chodakowskiej gdyż po jej treningach widac efekty tak przynajmniej piszą inni. Cwiczylam tez killer ale przy tych ćwiczeniach dużo nogi pracują a nogi mam szczuple nie chce z nich juz chudnac. Moj problem polega na tym ze nogi mam chude bioder tez prawie nie mam najszybciej spadalo mi właśnie z nóg, bioder,twarzy, rak, a brzuch na końcu i to jak widac z marnym skutkiem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o kalorie :P

Następny temat

Pomoc przy diecie

WHEY premium