SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermogenic_thyrotabs + ALRi ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13432
Witam serdecznie, jestem na cyklu ALRi tzn. jungle warfare + bad ass mass + pro anabol + restore, trafily mi sie thyrotabsy w niskiej cenie ale termin maja do stycznia a ponoc sa biodostepne jeszcze przez 6 miesiecy po uplywie terminu. Moje pytanie dotyczy tego czy i kiedy dodac thyrotabsy? Waze teraz okolo 90kg i bylem osoba otyla, po dlugiej redukcji zdecydowalem sie na zstaw alri w celu zbudowania czystej masy i ciekaw jestem waszych opini jaki wplyw thyrotabsy beda mialy na budowanie masy, czy pomoga, zaszkodza czy tylko bede mial lepszy apetyt poprzez przyspieszenie metabolizmu, a moze zaczac je brac z jakims fut burnerem ale ogolnie to piszcie jaki wplyw waszym zdaniem beda mialy na budowanie masy

Zmieniony przez - endorush w dniu 2007-12-19 08:49:40

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173450
Bywaj.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reduktory tłuszczu + Kreatyna?

Następny temat

Jaka odżywka na wzrost

WPC zestaw