SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testoviron+deka+winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka mam pytan kilka apropoo cyklu testoviron+deka+winko jest to moj drugi cykl i niewiem w jakich proporcjach to zapodac i ile czasu mi zajmie dodam ze niechcialbym wiecej niz 8 tygodni. podajcie reke w potrzebie bracia bo niechce sie zdac tylko na mojego dostawce któremu nie chce zawierzac mojego zdrowia. jesli zaproponujecie cos realnego to wedy bede mial rozeznanie. z gory dzieki i bede caly czas w kontakcie POZDRO !!!

dużo ale nie za wszelką cenę !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
ile wazysz, katory cykl - wypelnij profil i napisz ile tego masz i jakie stezenia testo i deki.



Pozdrawiam.
______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drugi cykl waze 67 kg cwicze jakies dwa lata wzrost 176 a jeszcze nic nie kupilem bo niechcem narazie sie zdawac tylko na rady kumpla ktory mi to sprzedaje stezenia nieznam. wczesniej bralem deke 1000mg z meta 64 tabsy jak na pierwszy cykl to raczej racjonalnie bo zalezy mi na zdrowiu

dużo ale nie za wszelką cenę !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

marihuana a koksy

Następny temat

Clen 00,4

WHEY premium