SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosterone propionate 150mg/ml EO, vast pharma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2607
Myślę że wiele wyjaśnią...
A mnie wszystko pasuje gdyż z wiatrakami i tak nie wygram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wstawialem badania na cypio+prop vastpharma (750mg takiego mixa tygodniowo szlo). gorna granica ok 7x przekroczona, nawet na omce w tej samej dawce nie mialem tak wysokiego wyniku.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
chudzina odpuść trollowi, on i tak zaraz napisze że gdzie sa dowody że to rzeczywiście ty robiłes badania, że nie podmienili krwi w labie, że wbijałeś akurat to a nie co innego, że może wyniki sfałszowali,albo jakiś kolega robił, że lekarz był pijany itd itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2607
to akurat ty powiedziałeś trolu...
Brawo chudy towar zrobił Cię jak trzeba

Zmieniony przez - SzlamaToR w dniu 2011-05-28 21:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
co jest, zabrakło ci nagle kontrargumentów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak mnie wkurvviaja takie przepychanki slowne. po kiego grzyba tak pjerdolicie - ten dzial ze zbioru rzetelnych danych zamienil sie w pole do przepychanek czyj towar jest lepszy. dajcie se na luz, chlopy.

natomiast z mojej strony - sprzet na eo jest fajny, jaralem sie nim kiedys jak propy byly wodniste i bezbolesne, ale kurcze mam obawy, ze ethyl oleate nie jest calkiem obojetny dla naszego organizmu. jesli cos jest w stanie zezrec gumowa czesc tloczka po dluzszym kontakcie, to nie jestem pewien, czy chce to wprowadzac do organizmu.
ale wiem, ze eo daje fajny efekt dla klientow szukajacych latwych do wprowadzenia, bezbolesnych cukierkow o duzej koncentracji - wiec robi sie na nim towar.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2607
Jakbyś kolego czytał ze zrozumieniem nie musiałbyś pisac że brakło mi argumentów , gdyż...(rusz mózgiem).
Chudzina brawo za klasę...masz SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
brak słów na ciebie człowieku. idź temu swojemu idolowi wyzej laske zrobić.dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2607
dzień dobry. laska zrobiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wiem o jaka klase tu chodzi - po prostu bym sobie zyczyl, zeby na forum mozna bylo przeczytac jak jest naprawde z danym stafem, a nie jakies przepychanki.

na ten under jest caly czas bezmozga napjerdalanka, majaca na celu go zdyskredytowac.
moge uwierzyc, ze kogos tam zaboli, kogos tam slabiej zrobi - to jest under i rozne rzeczy sie dzieja (tak, jak i z innymi na PL scenie). ale niech to beda konkrety, a nie opowiesci dziwnej tresci.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid Clomiphene cirate ??

Następny temat

PREGNYL hgw

WHEY premium