SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosterone enanthate 250 + metaxen androxen 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
Tez nie wiem jak to sprawdzić. rozmawialem z kumplem powiedział zebym spokojnie powoli podnosił dawki teścia do 1. Dziś jeszcze zakupiłem essentiale forte, do tej mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261490
No niestety ten Marcin ma troche racji to chyba jakis kompleks wokol wagi bo nawet nick "weight" Oczywiscie ze normalni ludzie o normalnej budowie przy tej wadze ktora ma autor nie beda dobrze zbudowani ale ci normalni ludzie nigdy nie powinni sie zabierac za doping dlatego waga to zaden wyznacznik bo ktos moze miec bf 8 a ktos inny 20(jak wiekszosc spoleczenstwa) Dodam jeszcze ze wszyscy ci co napisali ze im "brzuchy wywalilo ostatnio" i maja po 105 w pasie to wogole nie powinni nawet myslec o zadnych sterydach bo to otyłosc juz jest... W takim przypadku zalecana jedynie aktywnosc fizyczna i uporzadkowanie diety i to juz nawet nie ze wzgledu na wyglad tylko ryzyko chorob ukladu krazenia a w pozniejszym czasie zawału




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-12-12 18:47:54

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
weight ban , prosze kontynuowac bez niego

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
W pasie mam 90 wywalilo mnie ale jeszcze nie az tak. jem wiecej niz zwykle i cześciej, ale zwracam uwagę na wartości odrzywcze by dostarczyc organizmowi tyle ile potrzeba. no i zeby w tłuszcz nie obrosnąć. Więc mogę stopniowo zwiekszyc tescia z 0,5 do 1 ? i slyszalem ze mete mozna brać max 50 mg dziennie..???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
nie banuj go:) może jeszcze da nam jakąś cenną rade:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
Olumpus1 na 2 stronie przeczytałem pierwszy tydzień 5strzał ? co jest f**k! Gdzie ty to bijesz ?:D
Sorry źle przeczytałem xd


Zmieniony przez - Hary w dniu 2011-12-13 06:19:50

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 132
hary, zle przecinek postawilem, 5 tydzien z teściem. mete zucilem z nienacka dziś,bo juz moja wątróbka nie dawala rady. A tak w sumie to tylko weight prubował mi coś pomóc i doradzic, reszta nie dowiedzialem sie niczego na tyle pytan co zadalem. Ale dzięki . 3maj cie sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
Nik nie napisze kuj ile wleźie tego nigdy nie usłyszysz

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Szkoda, ze zbanowali "weighta", koles dobrze prawil, szczegolnie o skutkach jego "przebialkowania":P:P:P:P

kosmicznych tematow i doradcow na forum coraz wiecej:P Nie ma to jak zrobic sobie chwile przerwy w pracy i posmiac sie z gimnazjalistow doradzajacych przedszkolakom:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agovirin depot

Następny temat

oma 500mg week

WHEY premium