SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 158
Witam posiadam 6 paczek testosteronum prolongatum jelfy 3paczki nr serii 002271. termin waznosci exp 02 2013, oraz 3paczki nr serii 003271 termin ważnosci exp 03 2013. Czy ta prolka jest ok?W środku nie ma wody jset to gęsta ciecz i oznaczniki u góry ampułek nie są do zdrapania paznokciem.. Z góry dziekii za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17633
git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jak nie wbijesz to sie nie dowiesz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W środku nie ma wody jset to gęsta ciecz- no coooty, a moze to jest olej ale pewnie nieeeee

a ty wiesz przynajmniej co to jest prolong- co?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 158
Sorry wiem ze to jest roztwór olejowy tylko napisałem,aby ktoś nie pisał że może wodę mam... Jeszcze raz prosba jak ktos moze mi odp czy to jest wporządku bo nie chce gówna wbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupiłeś to wbijaj, inaczej sie nie dowiesz

trzeba było kupić takie coś by sie nie głowić czy będzie działać czy też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 158
zawszę mogę oddać a ten testosteron sie pozno rozkreca wiec szkoda wbijac jesli jest lipa poprostu czy ktos jadl z podobną serią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a nie wydaje sie logiczne ze jak juz ktos podrabial prolo to wpisal sobie te same seria ktore robila org jelfa ?

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2011-01-15 11:53:14

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
jw.
ja biłem tą drugą serie ale kupiłem w aptece. Jak ktoś podrabiał to żeby wyglądało na na real to wybił tą samą serie. Tak nikt ci nie odpowie konkretnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Mam tą samą serie. Bjj651, działa na ciebie ta prolka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 158
witam witam, dziala elegancko rozkrecila sie dobrze dopiero po 7 strzale czyli ok.miesiac=/ a wale 200mg e4d. ale dziala ok :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl. pomoc

Następny temat

anapolon

WHEY premium