SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron cypionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Na wstepie chce poinformowac ze jestem osoba cwiczaca 5 razy w tygodniu,silownia,basen bieganie.Wiek 38 lat.Od kilku miesiecy odnotowalem spadek mocy,brak motywacji do treningu,czuje sie jak detka bez powietrza.Kolega stwierdzil ze to wina testosterony i polecil mi testosteron cypionat.Zakupilem 10 ml i od 3 tygodni biore go w dawce 1ml co 5 dni.fakt ze czyje sie o niebo lepiej,wrocily mi checi do treningow,czuje sie wypoczety.Ta 'kuracje'mam kontynuowac przez 10 tygodni,nastepnie 10 tygodni off i takczy razy.I pytanie,czy poi tych 10 tygodniach bede zablokowany czy tez nie?W ogole napiszcie mi co o tym sadzicie.Dodam jeszcze ze nie zalezy mi na budowaniu miesni,raczej na utrzymaniu tego co mam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html wklej wypelniona cala ankiete...cykl bezsensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
będzie po cyklu blok to norma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoki cholesterol na cyklu turanabol plus t3

Następny temat

Cykl cypio+tren e+ bold co dalej

WHEY premium