SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testo zejście jakie są szanse?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Panowie po wielu podchodach za 2-3 tyg robie cykl z testo,chce enana/cido zależy co ogarnę + 100 mety.Nie obawiam się o wynik bo się przyłożę tak do diety jak i treningu więc bez klepania "dieta,trening" proszę.Problem jaki mam to psycha i mam pytanie jakie są szanse że bende miał doła lub depreche po cyklu i jak tego uniknąć bo jakoś myśli samobójcze i dół mi nie leży a czytając forum wiele osób traci sens do życia.To do tej pory jedyny mój blok przed cyklem.U dużej części z was były takie objawy po odstawieniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak ktoś ma takie objawy to znaczy, że nie dorósł do saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Czytałem że nawet osoby zs sporym stażem mają takie akcje więc pytam.Mój wiek 27 ale nie wiem co to ma do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
a masz problemy z psychą, jakieś dołu czy inne zaburzenia? Jak nie to możesz spróbować, nikt ci z fusów nie wywróży. A to że po cyklu człowiek się c***owo czuje to norma, na cyklu pełen energii, siły i maszt non stop, a po to już nie to samo. Człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego, a tu nagle się kończy i dupa, trzeba żyć do następnego cyklu. Bój się tego że jak raz spróbujesz to będziesz czekał z utęsknieniem do następnej bombki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Chodzi mi głównie o to czy w przypadku braku testo na zejsciu obecne problemy nie urosną do rangi obłędu,a takimi textami jak raz spróbujesz bedziesz czekał z utęsknieniem tym bardziej mnie motywujecie do zapodania testo (brzmi jak byś pisał o narkotykach ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wszystkim tak się w życiu zamartwiasz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
J\W jezeli tak do sobie odpusc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Nie,ale mam kilka bardzo dużych problemów,można powiedzieć że shiza,wiem że na bombie pójdzie to w niepamięć ale po może już dojść do skali.... nie wiem to moje gdybanie dla tego pytam jakie są szanse ku temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822



Pusc sobie to i powiedz czy bedziesz gotowy odsluchac tego po cyklu

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4239
Teraz nie moge słuchać tych smutow tak ze hooj wie co by było po cyklu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
odpusc sobie hormony, jesli nie masz w glowie poukladane tak, jak bys sobie tego sam zyczyl.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok czy mostek?

Następny temat

sustaject 250

WHEY premium