SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ten kto ocenia diety sam prosi o ocene diety %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
nio bo trzeba sobie diete pod zycie ułozyc a nie zycie pod diete
a jednak do babci jade to troche ciasta bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
smacznego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
jak babcia sama ciasto piecze to spoxik ale na redukcji to jednak bleeee co innego na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
rothen dzieki
nio ja wiem ze bee ale nie ma co plakac nie jem go codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
czasem trzeba tez odpuscic bo nie ma co przesadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Michał... co z leptyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
wiec tak, planuje jeden dzien bez diety bo tak jak pisałem bede kac i w ten dzien mysle ze raczej nie bede jadł produktów w stylu ryzu czy piersi ale jakies jogurty, nabiał, troche ciastek, ogólnie cos dobrego bo na kacu nie mma siły myslec o jakis dietach, w sumie jak wiekszosc i mysle ze to mzoe byc jak structure ref... ( nie pamietma nazywy )

pewnie zaraz napiszecie ze zle robie itd ale w sumie innego pomysłu nie mam bo naprawde nie mam zamiaru rezygnowac z zycia prywatnego dla diety, nawet jak nie schudne to płakac nie bede bo juz wiekszosc z postawionego przed soba celu osignełem ( zmiana z grubasa w umiesionego kolesia, jestem w fazie umiesniony i troche zatłuszczony )

zreszta to nie jest redukcja typu zejscie do 10 % tk tłuszczowej wiec mysle ze nawet błedy dietetyczne zostana wybaczone i uda mi sie zejsc z obeceni 18-19 % fatu na jakies 15-16%

thx za odpowiedzi i piszcie dalej, kazda rada sie przyda

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-11-13 19:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no lepiej doczytaj :]

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jeszcze sprostowanie co do moich imprez zostały mi tylko 2 weekedny a pozniej dieta na 100% pójdzie, bo sie adwent zaczyna i raczej nie bede szalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
michał ale odnosze wrażenie że ty chcesz żebyś my cie zjechali za to że chodzisz na imprezy

nic z tych rzeczy ja ci powem ze tu raczej nei ma osób które sobie odmawiają imprez tylko tak piszą


a co do adwentu to najlepsze imprezy są bo nie trafisz nigdy na jakąś przyszła zkaonnie i eni stracisz na nią czasu na bajerowanie bo w adwencie one siedzą w domu a te lżejszych obyczajów chodza


a z ilu %bf i kg schodzisz ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobra dieta na redukcje?

Następny temat

proszę o jak najszybsze odpowiedzi

WHEY premium